kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-07-2014, 12:21
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie Hobby - kolekcjonowanie?

Czy wasze dzieci mają jakieś kolekcjonerskie hobby?
Nasze młode wpadło w szał zbierania monet, i tak się zastanawiamy czy mu nie sprawić w prezencie katalogu na monety (coś jak tutaj http://www.cezar24.pl/katalogi-monet-c-37_3.html) , ale z drugiej strony nie wiem czy podsycać w nim to hobby, czy lepiej przełożyć je na coś sportowego (o ile sie da).

jak sądzicie?
macie w domach małych zbieraczy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-07-2014, 13:27
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

Ja jestem małą zbieraczką. Zbieram znaczki od dziesięciu lat. Dziadek mi kiedyś pokazał swój klaser i się tym zaraziłam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 29-07-2014, 13:00
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Ja jak byłam mała, to kolekcjonowałam rzeczy z żabami .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 02-12-2014, 17:30
agness2 agness2 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 11
Thumbs down

nie narzucaj dziecku czym ma się interesować tym bardziej że monety nie są w żaden sposób szkodliwe społecznie. raczej zainteresuj się niech Ci opowiada o tych monetach

Sprawdź mojego bloga http://innypomyslnawnetrze.yolasite.com/ - na pewno warto!

Ostatnio edytowane przez agness2 : 08-07-2015 o 09:51.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 14-12-2014, 08:26
monisia monisia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 10
Domyślnie

W sumie to ciekawe i już rzadko spotykane hobby, jeśli dziecko się tym interesuje to jak najbardziej w miarę możliwości wspierałabym go w tej pasji i pomagałabym powiększać kolekcję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 15-01-2015, 18:40
SONIA1307 SONIA1307 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 8
Domyślnie

Ja zbierałam pocztówki, a teraz kolekcję pomaga mi dzielnie powiększać moja córeczka. Mamy już ponad dziesięć tysięcy widokówek z całego świata. Bardzo pomocne są w tym serwisy postcrossingowe. Jakby ktoś był zainteresowany to mogę polecić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 17-01-2015, 23:43
MEGATAYLOR92 MEGATAYLOR92 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 10
Domyślnie

Mnie dziadek nauczył zbierania monet okazjonalnych (wszystkie wydawane m.in. przez NBP) nie ma tego wiele i raczej celuję w nominały do 10zł więc mój portfel tego tak bardzo nie odczuwa ale fajnie jest mieć co zbierać i trzymać starannie posegregowane w klaserach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 16-04-2018, 14:14
Wanessa Wanessa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 1
Domyślnie

Ja też kolekcjonuje znaczki i uważam, że to bardzo fajna pasja. Swoje kolekcje zawsze mam pod ręką i często siadam z wnukami i przeglądamy klasery Dla mnie wielkim plusem jest to, że dostępność znaczków wciąż jest duża i nie tylko na poczcie można je znaleźć. Wnuki nauczyły mnie zakupów przez internet i co jakiś czas zamawiam sobie całe zestawy filatelistyczne, bo wybór jest bardzo duży dzięki http://www.hanmart.pl/pl/679063-pakiety-filatelistyczne. Moja kolekcja jest coraz to większa i mogę każdemu polecić takie hobby
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-05-2018, 19:39
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domyślnie

Bardzo cieszy mnie fakt, iż tak wiele osób interesuje się kolekcjonowaniem, w tym także kolekcjonowaniem monet czyli numizmatyką. Uważam, że jest to bardzo wartościowe hobby, ponieważ wiele uczy w zakresie historii. Gdyby ktoś z was był zainteresowany zakupem monet do swoich kolekcji, to ja polecam wam https://www.skarbnicanarodowa.pl/srebro/srebrne-monety - duży wybór i przede wszystkim pierwszorzędna jakość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 17-08-2018, 23:51
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 173
Domyślnie

Moim zdaniem kolekcjonowanie to naprawdę świetne hobby U mnie w rodzinie każdy coś zbiera. Brat znaczki, mama monety a tata piłeczki golfowe. Ja natomiast zbieram naklejki Od zawsze marzyły mi się kolekcjonerskie naklejki na legitymacje i w końcu udało mi się je znaleźć na http://hologramki.pl/ To bardzo ciekawe i pożądane naklejki!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.