kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 26-06-2017, 16:27
erkimo erkimo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 4
Domyślnie

Takie zabiegi jak właśnie depilacja laserowa to bardzo dobre rozwiązanie. Nie trzeba się potem męczyć z goleniem, jest spokój i w ogóle. Wiele klinik, np. http://dream-med.pl, oferują takie zabiegi w przystępnych cenach, tak więc myślę, że warto byłoby trochę zainwestować w siebie i mieć spokojną głowę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 05-07-2017, 21:33
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 583
Domyślnie

Czytałam, że są takie laserowe depilatory do użytku domowego ale czy to jest skuteczne to nie wiem. Ja wykonywałam depilację w salonie Holistic Clinic http://holisticclinic-krakow.pl/zabi...ogia/depilacja w Krakowie. Wystarczyły mi 3 zabiegi. To ogromny komfort trwale usunąć niechciane owłosienie. Polecam każdemu, szczególnie przed wakacjami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 06-07-2017, 12:21
KarolaRe KarolaRe is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 15
Domyślnie

IPL to nie laser więc depilacja nie jest możliwa, IPL tylko opóźnia odrost włosów nawet do roku czasu. Depilacja tylko w salonie laserem diodowym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 17-07-2017, 20:59
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

również proponuję uprzednio dowiedzieć się nieco więcej o depilacji laserowej, żeby nie zrobić sobie krzywdy. Polecam http://dbajmyozdrowie.eu/gladkie-cia...cji-laserowej/, gdzie fajnie został opisany cały proces. Myślę, że zakup takiego sprzętu fajna sprawa i gdy już będziesz miała wprawę to zabieg depilacji będzie przebiegał bezproblemowo i komfortowo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 17-07-2017, 22:25
LubczykDratewka Mężczyzna LubczykDratewka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 4
Domyślnie

No pewnie, że jest możliwa. Przecież są takie domowe depilatory laserowe, więc luzik.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 03-11-2017, 09:16
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

Moim zdaniem lepiej jednak na profesjonalny gabinet z dobrym sprzętem postawić. Ja sama jak robiłam to długo szukałam żeby był dobry, nowoczesny sprzęt. Jechałam do Anlaya Day Spa w Józefowie na zabieg laserem Vectus i bardzo dobrze wybrałam bo efekty super, do tego bez podrażnień, a sprzęt na prawdę 1 klasa, no i ceny spoko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 14-11-2017, 06:55
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Ja jednak wolałabym się wybrać na taki zabieg do profesjonalnego gabinetu, np. w http://skinlogica.pl/ . Wiem, że dzisiaj są na rynku różnego rodzaju lasery do użytku domowego, ale jednak nie ma to jak "oddać się w ręce" specjalistek. Dlatego też bardzo poważnie rozważam skorzystanie z oferty w Skinlogica i mam nadzieję, że dzięki temu będę mogła zapomnieć o maszynkach do golenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 21-11-2017, 17:09
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Za depilację laserową pach zapłaciłam w krakowskim Vici Clinic 99 zł za jeden zabieg. Na dodatek na pierwszy zabieg otrzymałam 50% zniżki. Efekt widoczny bardzo szybko, zabiegi praktycznie bezbolesne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 16-12-2017, 10:37
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Moim zdaniem nawet przy jasnych włosach warto wybrać się na zabiegi depilacji laserowej. Ja jestem blondynką a zabiegi wykonane w Vici Clinic w Krakowie laserem Light Sheer Duet przyniosły pożądane efekty. Myślę, że warto spróbować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 30-12-2017, 17:22
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Jak depilacja laserowa to tylko w Vici Clinic w Krakowie. Byłam u nich na kilku zabiegach i chociaż mam jasne włosy to laser poradził sobie z nimi bez żadnego problemu. Polecam przemiłą Panią Kasię Zabiegi praktycznie bezbolesne
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.