kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 31-07-2009, 00:54
aithne aithne is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 4
Domyślnie

Oczywiście Bereshka i Pull&Bear i trochę lumpy i kilka miejsc w sieci z odzieżą używaną, np. vintageshop.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 03-09-2009, 12:29
Kara Kara is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 4
Domyślnie

Oczywiście lumpeksy, zawsze mam niepowtarzalne ciuszki, a jak już nie mam czasu iść na nową dostawę to kupuję w necie. Jest tyle fajnych sklepików, ostatnio zrobiłam zakupy tutaj www.ciuchosfera.com, SUPER!!!! bardzo tani!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 18-12-2009, 10:34
monia_29 monia_29 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1
Domyślnie

ja osobiśbie bardzo lubię kupować w Zarze jest tam mnóstwo ciekawych ciuszków i bibelotów w bardzo ciekawym stylu
__________________
www.bagstyle.pl Sklep Internetowy z torebkami dla Kobiet
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 19-02-2010, 12:27
panirewolucja's Avatar
panirewolucja panirewolucja is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 21
Domyślnie

ja kupuję przez internet, ostatnio robiłam zakupy na www.yourstyle.pl i jestem naprawdę zadowolona! jest taniej niż w zwykłych sklepach, a ostatnio znalazłam nawet kupony rabatowe znajdziecie je tutaj http://okazyjni.pl/kupon-622_Oferta+...d%C5%BA%21.htm
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 30-07-2010, 12:33
Karolina79_pl Karolina79_pl is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Posty: 2
Domyślnie

Ostatnio internetowe...

Np. www.obsessed.pl - markowe ubrania, takie jak Mexx, Tommy Hilfiger tylko w dużo niższych cenach!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 18-11-2010, 23:17
emem emem is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 11
Domyślnie sklepy

ja chyba najbardziej lubię zare i mango a słyszałyscie o personal shopper? jak nie to przeczytajcie: http://www.bhclub.pl/Artykuly/Moda/N...-Kopciuszkiem2 co o tym sadzicie? mi sie wydaje, ze w Polsce niedlugo zrobi sie moda na wlasnie takie robienie zakupów ja bym chciała chociaz raz pojsc z kims kompetentnym w modzie na zakupy, pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 03-10-2011, 12:09
ArtDei Mężczyzna ArtDei is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Posty: 7
Smile najbardziej kompetentny doradca to ukochany mąż :)

hehehe mam nadzieje że nie będę źle zrozumiany, bo nie chciałbym zadzierać nosa, ale wydaje mi się że jednymi z najbardziej kompetentnych doradców powinny być ukochane osoby bo przecież to dla nich się ubieramy oraz to im przede wszystkim chcemy się podobać. Ostatnio np. mam na świeżo torby i torebki mojej żony, za którymi się rozglądała odwiedzając nie jednej torebki sklep i parę razy mnie radziła, a której w sprezentowaniu skórzanej torebki BTW wyprzedził mnie mój Tata, przywożąc jej souvenir z Paryża, więc uff całe szczęścia moja nie musiała konkurować z Francuskim projektantem jeśli wiecie o co mi chodzi Jednak jak na załączonym obrazku można zauważyć nasi bliscy zawsze szczerze poradzą od serca, a nawet niejednokrotnie kupią w prezencie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 30-04-2012, 18:01
sylwia85 sylwia85 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Posty: 10
Domyślnie

swój ulubiony styl często znajduję w sklepie odzieżowym answear, jestem zwolenniczką zakupów online. W galeriach jest sporo asortymentu, ale żeby kupić naprawdę dobrą rzecz w rozsądnej cenie trzeba się sporo nachodzić. A w sklepach online wszystko jest szybsze i tańsze. Moim wymarzonym stylem jeśli chodzi o obuwie jest marka melissa - niestety na razie zbyt drogo dla mnie, no ale kto wie, może w przyszłości podobają mi się w szczególności takie sandały:

Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 14-09-2012, 10:18
Zadziornix Zadziornix is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Posty: 132
Domyślnie

Ja tez bardzo chciałabym mieć melisski, ale na razie mogę sobie tylko pozwoilic na balerinki "typu melisski: , a co do sklepów to klika ulubionych mam, jak Zara, Solar, Reserved, Stradivalius, dzisiaj jest wyprzedaż ciuchów właśnie tej firmy w klubie zakupowym. Chyba się skusze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 30-10-2012, 13:11
juliam juliam is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2012
Posty: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał ArtDei
wydaje mi się że jednymi z najbardziej kompetentnych doradców powinny być ukochane osoby bo przecież to dla nich się ubieramy oraz to im przede wszystkim chcemy się podobać.

Ależ absolutnie nie! Owszem ja się chce mężowi podobać, ale nie za cenę porzucenia własnego stylu. Mój mąż ma kompletnie odmienny gust niż ja i ja się go w ogóle o zdanie nie pytam. Jemu też jedynie sugeruje, doradzam, ale niech wybiera co sam lubi.

A ja kupuję ciuchy tam, gdzie znajdę coś ciekawego. Nie mam ulubionego sklepu.
__________________
Moja znajoma: może komuś się przyda
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.