kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > OGŁOSZENIA > Towarzyskie
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 26-06-2022, 11:55
Maltazar90 Maltazar90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2022
Posty: 1
Domyślnie

Z własnego doświadczenia wiem, że małe dziecko bardzo szybko łapie infekcje i katar. Nasze mamy korzystały z gruszek, jednak teraz aby oczyścić górne drogi oddechowe u dziecka można używać tzw. aspiratora. Takie urządzenie bez problemu znajdziecie na stronie https://helpmedi.com.pl/kategoria-pr...aza-i-dziecko/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 26-06-2022, 19:21
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 242
Domyślnie

Zauważyłam, że ostatnio w sklepach stacjonarnych jest bardzo mały wybór gadżetów i dodatków dla dzieci. Nie wiem, czy u was też tak jest? Dlatego postanowiłam wybrać, coś ze sklepów internetowych, takich jak https://mojswiatdziecka.pl/lezaczki-...-dla-niemowlat myślę, że będzie dużo lepszy wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 29-06-2022, 08:28
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 549
Domyślnie

Planując zakup zabawek dla chłopca warto przede wszystkim zajrzeć do http://www.instaperfect.pl/jaka-zaba...hlopca-wybrac/ . Dzięki czemu dowiecie się co będzie najlepszym rozwiązaniem, więc na pewno podejmiecie bardzo dobrą decyzję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 29-06-2022, 17:56
Kuleczka258 Kuleczka258 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 106
Domyślnie

Jeśli szukacie dobrego mleka dla dziecka to spójrzcie na Bebilon, naszemu maluchowi bardzo służy w aptece doz możecie dostać w bardzo fajnej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 09-08-2022, 15:13
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Ja z Ceba zamawiałam fajne akcesoria. Mam od nich poduszke do karmienia, przewijak, ręczniczki i kocyki. Z rzeczy jestem zadowolona, nic sie nie rozciąga w praniu ani nie mechaci a meteriał nie robi się szorstki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 14-08-2022, 19:20
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie

A gdzie kupujecie kocyki eukaliptusowe ? Zależy mi na tym ,żeby kocyk był porządnie wykonany i miły. Znalazłam ostatnio ciekawą ofertę w sklepie ManyHugs Czy ktoś z Was robił tam zakupy, bo słyszałam wiele pozytywnych opinii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 22-08-2022, 12:47
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Cytat:
Napisał Oliwkaaa
Ja z Ceba zamawiałam fajne akcesoria. Mam od nich poduszke do karmienia, przewijak, ręczniczki i kocyki. Z rzeczy jestem zadowolona, nic sie nie rozciąga w praniu ani nie mechaci a meteriał nie robi się szorstki.

Też mam z Ceba ręczniczki i kocyki, bardzo fajna jakość. Widac, że starannie wykonane, materiał przyjemny i milutki w dotyku, super nam słuza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 18-04-2024, 20:09
Nusiek11 Nusiek11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 195
Domyślnie

Na pewno trzeba też zainwestować w dobry wózek. Ważne, aby był jak najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Ja polecam Cavoe Osis. Lekki i zgrabny, dobry do miasta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 26-04-2024, 05:49
nowa.kamila nowa.kamila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1 590
Domyślnie

Bardzo duży asortyment produktów dla dzieci od zabawek po przewijaki, wyroby tekstylne i pielęgnacyjne znajdziecie zaglądając do https://www.sensillo.pl/produkty/sen...czka-materace/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary Dzisiaj, 16:38
ptysia ptysia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 23
Domyślnie

Ja też uważam, że wybór wózka marki Cavoe to dobry pomysł Ale co do modelu to już bym chyba poleciła Axo Shine Wiadomo, że każdy ma inny gust. Ale Axo Shine to jest nowoczesność i wygodna moim zdaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.