kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #1  
Stary 09-02-2022, 16:35
Tammie Tammie is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 4
Domy¶lnie odszkodowanie

Cze¶æ. Czy znacie jak±¶ dobr± firmê, która pomog³a mi by mi w uzyskaniu odszkodowania? Szukam kogo¶ sprawdzonego. Du¿o osób poleca³o mi www.tuodszkodowania.pl/odszkodowania/odszkodowanie-z-oc-sprawcy/ , co o nich my¶licie? Moim zdaniem to by³by ¶wietny wybór

Ostatnio edytowane przez Tammie : 14-02-2022 o 20:16.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-02-2022, 13:58
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domy¶lnie

A co siê konkretnie sta³o? Je¿eli chodzi o wypadki komunikacyjne, to polecam firmê AP Odszkodowania. W moim przypadku chodzi³o o potr±cenie na pasach i w bardzo szybkim tempie uzyskali dla mnie zado¶æuczynienie. Na pocz±tku my¶la³am, ¿e bêdzie to trwa³o d³ugo, a ju¿ po dwóch tygodniach ubezpieczyciel wyp³aci³ pieni±dze.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-02-2022, 21:06
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 994
Domy¶lnie

S± urazy, na które jeste¶my nara¿eni niezale¿nie od tego, jaki prowadzimy styl ¿ycia, jaki wykonujemy zawód. Jednym z najczêstszych s± z³amania. Tak samo, jak mo¿emy z³amaæ nogê w Polsce podczas wyj¶cia do sklepu, w pracy, czy po upadku na oblodzonym chodniku, tak samo jeste¶my na to nara¿eni w UK. Warto wiêc wiedzieæ do kogo zg³osiæ siê po pomoc w sprawie uzyskania odszkodowania https://insito-odszkodowania.uk/
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-02-2022, 21:11
Ewna Ewna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 4
Domy¶lnie

Czasem firmy wynajduj± sposoby, ¿eby nie p³aciæ
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-03-2022, 14:47
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 386
Domy¶lnie

Niedawno z autocasco dosta³am odszkodowanie za uszkodzony silnik i gdyby nie wiedza z artyku³u https://www.zielonydziennik.pl/2021/...sisz-wiedziec/, to bym w ogóle nie wiedzia³a, ¿e mi takie co¶ przys³uguje. Kupuj±c autocasco obowi±zkowo trzeba zapoznaæ siê z zakresem polisy, bo niektórzy my¶l±, ¿e jak sami uszkodz± silnik, to dostan± pieni±dze, a to nie prawda.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-04-2022, 10:28
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domy¶lnie

No w³a¶nie ja ostatnio mia³am do¶æ przykr± sytuacjê i zdarzy³a siê st³uczka, a z odszkodowaniem pomog³a taka osoba jak https://www.mosirbielskpodlaski.pl/f...ominik-skoczek moim zdaniem Dominik jest super specjalist± i bardzo siê cieszê, ¿e trafi³am na niego
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #7  
Stary 27-05-2022, 06:25
pawel332676767 Mê¿czyzna pawel332676767 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 2 231
Domy¶lnie

Zawsze powinno siê staraæ o bardzo du¿e odszkodowanie. Sam na przyk³ad kilka tygodni temu skorzysta³em z 514 455 736 .
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #8  
Stary 26-06-2022, 19:25
lorcia lorcia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 62
Domy¶lnie

Odszkodowanie a zado¶æuczynienie to dwa ró¿ne tematy. Podpowiedz± o które walczyæ wpisy z https://zsadwokaci.pl/oferta-dla-kli...ie-roszczenia/ - do kontaktu z kancelari± tez zachêcam
__________________
prawo zus
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.