kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #191  
Stary 21-03-2022, 16:19
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 442
Domyślnie

Ciąża to piękny i wyjątkowy stan, natomiast niesie za sobą ogrom przygotowań. Tak naprawdę, jeśli chodzi o koszty wyprawki, to są one uzależnione od naszych preferencji i przedmiotów jakie wybierzemy. Można wybrać artykułu dziecięce z wyższej półki, a można kupić, to zostawiam wam linko do ciekawego artykułu z dużą ilością istotnych informacji https://gemini.pl/poradnik/ciaza-i-p...glowy-w-ciazy/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #192  
Stary 01-07-2022, 11:26
beciaa beciaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 342
Domyślnie

A materac macie juz wybrany? jesli nie, to warto sobie spojrzec na ten model https://materacyk.pl/produkt/materac...ve-dla-dzieci/ bardzo dobra jakosc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #193  
Stary 11-07-2022, 18:23
expi expi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 191
Domyślnie

Koszt samej wyprawki jest zależny przede wszystkim od tego co kupisz. Wózki potrafią się mocno różnić cenami. Jeśli nie chcesz przepłacić, a chcesz kupić porządny wózek z dobrą amortyzacją, pomyśl nad Cavoe Axo Style. Dokładnie wpisuje się w wyżej wymienione wymagania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #194  
Stary 14-07-2022, 16:02
siwpo siwpo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 427
Domyślnie

Wyprawka to dość obszerny temat, ale ja bym chciała polecić świetny gadżet, który na pewno się przyda. Sama korzystałam z organizera, który można sobie przyczepić do wózka. Na https://edibazzar.pl/ można kupić takie cudo, mi to bardzo ułatwiło spacery, szczególnie te długie, gdzie dziecko trzeba było przebrać tu i teraz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #195  
Stary 22-07-2022, 23:28
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Ogólnie wyprawka to całkiem spory koszt, dlatego przy zakupie warto zwracać uwagę na jakośc produktów, żeby posłużyły mozliwie jak najdłużej. Ja fajne rzeczy znalazłam sobie na Ceba. Jakościowo super, starannie uszyte, z przyjemnego i miękkiego materiału, który się nie mechaci i nie rozciąga.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #196  
Stary 29-07-2022, 19:12
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 046
Domyślnie

Szczerze polecam wam śpiworki dla niemowlaka jest to nowoczesny otulacz który pozwala na to by dziecko miało swoje rączki przy główce a więc pozwala mu spać w jego bardziej naturalnej pozycji. Dziecko śpi spokojnie jest mu ciepło i przyjemnie. Polecam taki produkt bardzo serdeczne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #197  
Stary 05-08-2022, 13:27
Melania7's Avatar
Melania7 Melania7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 127
Domyślnie

Wszystko tutaj niestety bardzo drogo kosztuje. To jest straszna sprawa w moim przekonaniu!!!
_______________________________________
PraceMagisterskiePoznan.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #198  
Stary 09-08-2022, 07:13
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 665
Domyślnie

Nie wszystko musi przecież dużo kosztować. Przykładowo kokony dla noworodków można znaleźć w dosyć atrakcyjnych cenach i warto na nie postawić, bo są bardzo wygodne i przyjemne w dotyku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #199  
Stary 31-08-2022, 23:04
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Sama ostatnio poszukiwałam jakiegoś sprawdzonego miejsca, który mogłabym kupić porządne kleiki dla moich dzieci w jakiejś dobrej cenie. Znajomych podpowiedział mi, że całkiem spory wybór tego typu produktów można znaleźć na stronie tego sklepu https://www.bee.pl/11520-kaszki-i-kl...ci-i-niemowlat i nie ukrywam, że chyba Skuszę się na ich zamówienie. Dajcie znać, sobie uważacie o ich propozycjach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #200  
Stary 08-10-2022, 12:16
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Z Ceba udało mi się zamówić sporo fajnych jakościowo rzeczy. Mają duży wybór i ładne wzory, rzeczy są starannie uszyte. Materiał przyjemny, miły i delikatny no i cenowo wychodzi przystepnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.