kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 29-12-2021, 19:02
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Polecam kupić podgrzewacz do butelek to gadżet który u mnie super się sprawdza. Można szybko i z łatwością podgrzać mleko. To bezpieczne i nieszkodliwe. Myślę że wiele z was się nad takim zakupem zastanawiało. Ja polecam. warto to mieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 23-02-2022, 08:40
eRzecznik Sofija eRzecznik Sofija is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 28
Domyślnie

Rozglądając się za wyborem przede wszystkim pięknych i ciepłych ubranek dla swoich maluszków to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej marki Sofija https://sofija.com.pl/ubranka/ ponieważ przygotowaliśmy szeroki wybór wyjątkowych propozycji, nowych kolekcji i najwyższej jakości wykonania. Jednocześnie nasze produkty dostępne są w wielu renomowanych sklepach online z wyprawką dla dzieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 15-03-2022, 10:47
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Pomyśl też o zakupie mleka modyfikowanego. Ja nie karmiłam piersią i od samego początku podawałam dziecku mleko modyfikowane Bebilon AR ProExpert przeciwko ulewaniu. Bardzo dobrze mała je tolerowała, zresztą wciąż je pije. Nie jest to dla mnie żaden problem, z zakupem tego mleka też jest ok, bo w każdej stacjonarnej aptece sieci DOZ można je kupić w dobrej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 18-03-2022, 16:02
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 637
Domyślnie

No to w tym sklepie znajdziecie prześliczne sukienki i wiele innych ubranek dla dziewczynek -https://loudery.pl/odziez-dziecieca Wyglądają one niezwykle słodko, a do tego widać, że są wykonane z solidnych i bezpiecznych materiałów. Ceny okey, także warto przygotować się na większe zakupy!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 18-03-2022, 21:28
Kuleczka258 Kuleczka258 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 101
Domyślnie

Faktycznie w DOZ można dostać mleko Bebilon w dobrej cenie, kupuję tam już pół roku stacjonarnie i opłaca się.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 20-03-2022, 17:28
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

Witam,ja pomyślałam o tym,by kupić dziecku mojej przyjaciółki body z humorystycznym napisem. Co o tym sądzicie? Mysle,ze zrobi jej się miło. Co sądzicie o tym https://www.megakoszulki.pl/body-dzi...ukiem-napisami ? Z chęcią poznam wasze opinie, poniewaz ja nie mam dzieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 02-11-2022, 10:38
anielina anielina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 227
Domyślnie

A jaki przewijak polecicie dla dziecka do domu? Czy taki na łózeczko to będzie dobry wybór?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 02-11-2022, 10:59
Tymcia Tymcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 334
Domyślnie

My mieliśmy właśnie taki przewijak na komodę marki Ceba Baby i świetnie u nas się sprawdził. Bardzo wygodny i dla mnie i dla dziecka - lubił na nim leżeć,a mi wygodnie było wykonać wszystkie pielęgnacyjne czynności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 02-11-2022, 13:04
Martyna28 Martyna28 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 145
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tymcia
My mieliśmy właśnie taki przewijak na komodę marki Ceba Baby i świetnie u nas się sprawdził. Bardzo wygodny i dla mnie i dla dziecka - lubił na nim leżeć,a mi wygodnie było wykonać wszystkie pielęgnacyjne czynności.

Też mam przewijak z Ceba, jak i kilka innych rzeczy, i jestem zadowolona Solidny i wytrzymały, nie ugina sie, nie pruje, jest łatwy w czyszczeniu i maja ładne wzory do wyboru
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 08-11-2022, 12:40
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 587
Domyślnie

Dzieci też mogą być uczulone na laktozę. Dlatego warto wiedzieć, że na rynku dostępne jest także mleko modyfikowane dla dzieci z alergią na mleko krowie. Jest to mleko Bebilon Prosyneo HA, dostępne w aptekach DOZ.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.