kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 13-04-2019, 14:19
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 634
Domyślnie Co działa na siwe włosy u mężczyzn?

Cześć,
Czy macie może dla mnie jakieś wskazówki, ponieważ szukam sprawdzonego preparatu dla swojego męża, który na głowie ma coraz więcej siwych włosów. Mam nadzieję, że w końcu Wy nam doradzicie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-04-2019, 10:42
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 520
Domyślnie

Ja jestem zdania, że na początku warto zawalczyć z siwymi włosami jednak odpowiednimi preparatami, zamiast je od razu malować. Dlatego mogę polecić Ci rozwiązanie już sprawdzone na moim mężu, także sprawdź https://gr-7.eu/ który sam stosowałem i moim zdaniem nie ma lepszej opcji która działałaby skuteczniej oraz szybciej. Jest to też środek odpowiednio przetestowany, także o nic nie musisz się obawiać, a dużo więcej dowiesz się bezpośrednio na ich stronie. Jak już będzie po wszystkim daj znać, na co postawiliście!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 23-04-2019, 10:21
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 898
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malwinka27
Ja jestem zdania, że na początku warto zawalczyć z siwymi włosami jednak odpowiednimi preparatami, zamiast je od razu malować. Dlatego mogę polecić Ci rozwiązanie już sprawdzone na moim mężu, także sprawdź https://gr-7.eu/ który sam stosowałem i moim zdaniem nie ma lepszej opcji która działałaby skuteczniej oraz szybciej. Jest to też środek odpowiednio przetestowany, także o nic nie musisz się obawiać, a dużo więcej dowiesz się bezpośrednio na ich stronie. Jak już będzie po wszystkim daj znać, na co postawiliście!

No i ja dołączam się do pozytywnej recenzji na temat GR-7 który znalazłam dla męża i sam jest pod dużym wrażeniem jak jego "czupryna" się w końcu zmieniła. Teraz ma znowu swoje ciemne włosy i jakby nawet gęstsze więc super, że w końcu jest jakiś preparat który ich nie farbuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-04-2019, 14:13
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Będę musiała sprawdzić, może i rzeczywiście jest to jakiś pomysł, bo już niedługo, a u mojego męża nie będzie co ratować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-04-2019, 14:23
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Podzielam opinie o https://gr-7.eu/ i uważam, że to jedna z lepszych propozycji która jest w stanie realnie poradzić sobie z tym problemem czyli w końcu pobudzeniem włosa do produkcji melaniny i przywróceniu koloru. Może swoje kosztuje, ale po kilku tygodniach sama (i twój mąż również) przekonacie się że były to dobrze wydane pieniądze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-04-2019, 11:28
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Wydaje mi, że siwe można tylko zafarbować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-01-2022, 08:21
Frania Frania is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał kizomba
Wydaje mi, że siwe można tylko zafarbować.
Nic bardziej mylnego. Moim zdaniem farbowanie to ostatnia rzecz, jaką powinno się robić. Lepszym rozwiązaniem pozbycia się siwych włosów, jest użycie preparatu https://gr-7.eu/. Jest oparty na naturalnych składnikach i nie znajdziesz w nim farby koloryzującej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 12-06-2023, 07:51
matylda91 matylda91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 324
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wera
Cześć,
Czy macie może dla mnie jakieś wskazówki, ponieważ szukam sprawdzonego preparatu dla swojego męża, który na głowie ma coraz więcej siwych włosów. Mam nadzieję, że w końcu Wy nam doradzicie!

Może coś takiego - https://gr-7.eu/produkt/kuracja-prze...iacz-szampon/?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 20-06-2023, 14:02
hagenes.conrad's Avatar
hagenes.conrad hagenes.conrad is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2023
Posty: 4
Domyślnie

W dzisiejszych czasach istnieje wiele różnych produktów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-06-2023, 06:36
serenka serenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 326
Domyślnie

no ja mojemu mezowi regularnie kupuje taki szampon przeciw siwieniu włosów i spoko to działa
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.