kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 01-07-2022, 11:10
beciaa beciaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 342
Domyślnie

Jesli wyprawka, to na pewno nie moze zabraknac odpowiedniego materaca dla maluszka https://materacyk.pl/produkt/materac...ve-dla-dzieci/ polecam ten,bo jesy swietny i naprawde dobrze wplywa na kregosłup , zapobiega wadom postawy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 07-09-2022, 12:25
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

do wyprawki fajne rzeczy z Ceba sobie zamawiałam jak ręczniczki, kocyki, poduchę do karmieia czy przewijak z pokrowcami. Jakościowo rzeczy są bardzo dobre, starannie wykonane, z przyjemnych i bezpiecznych materiałów. I łądne wzory mają do wyboru.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 29-09-2022, 20:35
Wiki88 Wiki88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 5
Domyślnie Wyprawka dla dziecka

Osobiście polecam stronę internetową Ceba Baby, mają tam świetnej jakości rzeczy dla bobasów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 30-09-2022, 08:16
Maryś91 Maryś91 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 2
Domyślnie

Praktycznie WSZYSTKO Kochana znajdziesz na stronie Ceba baby. Ja przeglądając tą stronę przypominałam sobie co tak naprawdę będzie ważne przy maluszku, a jakość rzeczy na duży plus! Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 06-10-2022, 11:57
Lila882 Lila882 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Posty: 150
Domyślnie

Jak będziesz szukać wózka dla malucha, pomyśl o Cavoe Osis. On sprawdzi się przede wszystkim do jazdy po mieście. Dzięki niskiej wadze i niewielkim rozmiarom, raczej nie będzie przeszkadzać nawet podczas podróży
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 07-10-2022, 07:22
Pyzio19940 Mężczyzna Pyzio19940 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 171
Domyślnie

A kosmetyki do pielęgnacji dziecka już masz? Skóra takiego maluszka jest bardzo delikatna i wymaga specjalnego traktowania. Widziałam fajny zestaw wyprawkowy z Musteli https://www.mustela.pl/zestaw-wyprawkowy-dla-niemowlat. Mają świetny skład idealny dla noworodka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 02-11-2022, 13:06
Martyna28 Martyna28 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 145
Domyślnie

Sporo rzeczy jak kocyki, reczniczki czy np. rogala do karmienia zamawiałam sobie z Ceba. Rzeczy jakościowo są super, starannie uszyte, z przyjemnych materiałów no i z łądnymi wzorami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 08-11-2022, 12:40
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 585
Domyślnie

Wszystko też zależy od tego, w jakim wieku jest dziecko. Jeśli mówimy o maluchach to bardzo dobrym rozwiązaniem dla alergika może być także kaszka zbożowa bezglutenowa Bebilon Alerlac. Można ją też zastosować w alergii na białko krowie lub sojowe. Produkt ten możecie podać dzieciom od czwartego miesiąca życia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 29-11-2022, 20:19
Kuleczka258 Kuleczka258 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 101
Domyślnie

My też kupujemy Bebilon, najlepiej się sprawdza u naszego dziecka, zauważyłam, że doz najtaniej wychodzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 30-11-2022, 22:19
Karol83 Mężczyzna Karol83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 279
Domyślnie

Może warto zastanowić się nad zakupem ubrania z bawełny organicznej dla dzieci? Myślę że warto spojrzeć na https://jo-co.pl/blog/co-to-bawelna-...y-organicznej/ aby znaleźć wszystkie zalety takich ubranek dla naszych pociech.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.