kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 02-06-2021, 15:24
Steven2000 Mężczyzna Steven2000 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 8
Domyślnie Budowa domu

Hej, potrzebuje gdzie najlepiej kupic drewno klejone na kantówki? Znalazlem firme tym się zajmującą i mysle by kupic u nich dajcie znac czy moze wy kupowaliscie u nich
https://envun.pl/drewno-klejone/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 08-06-2021, 12:50
conroy.newell's Avatar
conroy.newell conroy.newell is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Miasto: marketing, maszyny budowlane, sport
Posty: 4
Domyślnie

Jesteśmy w trakcie budowy hali przemysłowej, która stanowić będzie źródło naszego dochodu. Niestety urządzenie uległo zniszczeniu i potrzebujemy nowych części. Trafiłam na stronę z częściami do maszyn budowlanych i zastanawiam się nad kupnem. Czy ktoś z Was może korzystał z takiego rozwiązania? Myślę, że lepiej dokonać naprawy niż kupować nowy sprzęt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-06-2021, 10:45
olivkaa olivkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 324
Domyślnie

Jaki projekt domu wybraliście? Ja trafiłam dzisiaj na https://www.mgprojekt.com.pl/wspanialy i zakochałam się w tym domku. Zastanawiam sie nad zamówieniem go bo od dawna szukałam idealnego projektu domu dla nas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-06-2021, 07:58
marlena90 marlena90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 420
Domyślnie

gdybyscie potrzebowali skorzystac z uslug firmy ktora zajmuje sie transportem i montazem szkla wielkogabarytowego, to polecam https://glasslift.pl/ u nas naprawde wszystko kompleksowo ogarneli
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-06-2021, 11:56
cincin cincin is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 202
Domyślnie

W sumie to muszę powiedzieć, że jak się ma już działkę to bardziej korci nas postawienie jakiegoś nawet małego domku. Więc idąc za ciosem szukałam jakie w ogóle są teraz możliwości. I tak też między innymi udało mi się znaleźć małe domy prefabrykowane które spodobały mi się. Także na pewno poczytam sobie nieco więcej na ten temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-06-2021, 16:18
Radana Radana is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 61
Domyślnie

Aby nie zawracać sobie głowy,by mieć pewność,że wszystko związane z budową domu,będzie przebiegało pomyślnie i bez kłopotów,warto powierzyć jego budowę firmie https://skandhouse.pl/
Buduje ona domy energooszczędne,szkieletowe z najwyższej jakości drewna.
Dzięki technologii szkieletowej możliwa jest budowa domu w przeciągu zaledwie kilku tygodni. Szybkość wykonania łączą z kontrolą efektów swojej pracy na każdym etapie budowy, starają się, aby rezultat prac każdorazowo odpowiadał oczekiwaniom klientów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 23-06-2021, 06:42
olivkaa olivkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 324
Domyślnie

Mi bardzo podobają się domy parterowe smart. Zastanawiam się nad kupnem projektu takiego domu. Chcemy w koncu z mężem postawić mały domek na wsi i raz na zawsze pożegnać miasto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 24-06-2021, 12:53
Gretta Gretta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 143
Domyślnie

Jak się już budujecie to na pewno chcecie aby dom był dobrze wyposażony, miał wszystko to co gwarantuje komfort. Przy budowie domu trzeba podjąć niestety kilka trudnych i kosztownych decyzji. Ja bardzo się cieszę, że zamontowaliśmy klimatyzacje i to niewielkim kosztem. Sprawdza się ta super. Trafiliśmy też na dobrych fachowców z Erco Łódź, którzy ogarnęli to w kilka godzin, a klima chodzi fenomenalnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-06-2021, 09:15
siejkaq siejkaq is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 11
Domyślnie

też chętnie sprawdzę Wasze propozycję jestem również na etapie poszukiwań
____________________
hurtownia hydrauliczna częstochowa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 20-07-2021, 19:25
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Poszukujecie projektów? To mogę doradzić bo ja ten etap mam już za sobą i przejrzałam mnóstwo stron z projektami. Biuro Archon+ ma naprawdę godne polecenia gotowe projekty domów jednorodzinnych. Można wybierać samodzielnie z pomocą wyszukiwarki, na stronie są podane także dane kontaktowe więc jeśli tylko będziesz chcieć to pomogą Ci wybrać projekt uwzględniając Twoje oczekiwania. Warto kupić taki projekt z kosztorysem co znacznie ułatwi planowanie budowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.