kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-12-2014, 22:20
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie Jaka bielizna dla ciężarnej?

Gdzie warto szukać bielizny dla ciężarnych?
Mam problem, bo zależy mi na dobrej jakości, ale nie mam w pobliżu takich sklepów, a przez internet trochę boję się zamawiać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-12-2014, 09:55
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie

Możesz zajrzeć do sklepów z artykułami dla przyszłych mam i dzieci, ale dobrze byłoby też sprawdzić w sklepach z bielizną.
Na przykład tutaj: http://boutiquebielizny.com/ można znaleźć sporo modeli marki Cake Lingerie specjalizującej się właśnie w tworzeniu praktycznej i pięknej bielizny dla ciężarnych kobiet i świeżo upieczonych mam.
Jest naprawdę wysokiej jakości, więc powinno ci być w niej wygodnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-12-2014, 15:21
IDORTHA2117 IDORTHA2117 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 10
Domyślnie

Możesz poszukać w sklepach internetowych gdzie będzie możliwość odbioru bielizny dla ciężarnej na miejscu w wyznaczonym punkcie. Zawsze będzie można odnieść towar, producent zwykle daje 30 dni jeśli coś w bieliźnie nam się nie spodoba. Może masz znajome, które Ci polecą jakieś sklepy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 18-12-2014, 09:29
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Na allegro jest tego mnóstwo, no i w centrum Warszawy jest sklep dla ciężarnych mam, ale nie wiem skąd jesteś.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 02-02-2015, 19:15
Leena96 Leena96 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 10
Domyślnie

A ja polecam rozejrzeć się właśnie w sieciówkach, które mają działy dla mam jak h and m. Bieliznę chyba też mają dla ciężarnych choć nie pamiętam Ale ubrania itd są całkiem fajne tylko wiadomo, cena... Warto mimo wszystko zajrzeć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-02-2015, 10:25
olabasiak olabasiak is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 74
Domyślnie

Oj jest teraz tych modeli przeróżnych ciążowych od staników po koszulki i inne obcisłe majtki, ja trochę kupowałam tutaj http://ekskluzywna.pl/bielizna-ciazowa najlepszy okazał się stanik do karmienia i taka koszulka z odpinantym ramiączkiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 06-03-2015, 13:16
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

No też rozwiązanie, ale jak masz taki sklep w swoim mieście to chyba będzie najszybciej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 01-08-2016, 14:09
aneczka aneczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 206
Domyślnie

W internecie znajdziesz mnóstwo stron z odzieżą ciążową, w tym oczywiście z bielizną dla ciężarnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 02-08-2016, 21:35
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 717
Domyślnie

W ciąży nosiłam swoją bieliznę, piersi o dziwo nie zmieniły swojego rozmiaru, ale może to dlatego, że już przed były dość spore. Problem za to pojawił się przy doborze bielizny do karmienia, gdybym artykuł na http://www.caffebabka.pl/ pojawił się troszkę wcześniej, albo ja bym troszkę później urodziła byłoby mi łatwiej. Super jest tam opisane na co zwracać uwagę przy zakupach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 24-08-2020, 17:58
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

jak zabieracie się za poszukiwania, to koniecznie zajrzyjcie do Lovita https://lovita.pl/ gdzie wybór jest naprawdę fajny. Poza tym można liczyć na jakość, różnorodne modele oraz jednocześnie wyjątkowe kolory w wydaniu koronkowym która najlepiej pobudza zmysły, szczególnie naszych partnerów ^^
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.