kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 02-11-2020, 00:34
Garfiel's Avatar
Garfiel Garfiel is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 144
Domyślnie Pielęgnacja skóry niemowlaka

Jeżeli poszukujesz sprawdzonych i przydatnych tekstów na temat pielęgnacji skóry dziecka, to szczerze polecam Ci zajrzeć na tą stronę http://sudocrempolska.pl/poradnik-rodzica/ . Znajdziesz na niej tylko rzetelne i merytoryczne treści, które pomogą Ci odpowiednio zadbać o skórę Twojego niemowlaka. Polecam gorąco każdemu rodzicowi!
__________________
Tak trudno mi zachowywać się właściwie, gdy jestem przy tobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-11-2020, 16:42
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Ja sądzę, że jeśli w domu jest niemowlak, to warto mieć również krem octenicare. Skutecznie i szybko łagodzi on różnego rodzaju podrażnienia, o które w przypadku małych dzieci nietrudno. Zawiera takie składniki jak oktenidyna, wazelina, pantenol czy też bisabolol. Polecam, możecie go kupić w aptekach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 11-12-2020, 11:51
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Warto mieć maść na odparzenia. Na https://sudocrempolska.pl/ jest dostępna informacja o Sudocremie. Czy ktoś z Was może z tego kremu korzysta i może podzielić się opinią? Czy można to stosować przeciw odparzeniom, czy tylko na?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-12-2020, 14:49
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

U niemowlaka nowonarodzonego warto też pamiętać o tym że jeśli występuje asymetria ułożeniowa to trzeba dziecko przewracać, zapewnić mu twardy materac. Tutaj https://whisbear.com/pl/blog/asymetr...ciala-dziecka/ macie na ten temat ciekawy artykuł, poczytajcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 25-01-2021, 07:57
paulinka89 paulinka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 139
Domyślnie

Pielęgnacja skóry dziecka bez wątpienia jest bardzo ważna, ale spodziewając się dziecka należy też wiedzieć co zrobić gdy pojawią się pewne problemy np. co na zaparcia u niemowlaka , takie informacje są bardzo ważne, aby w razie takiego przypadku działać od razu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-08-2021, 22:36
CarmillaLeFanu CarmillaLeFanu is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 245
Domyślnie

Fajny wybór środków pielęgnacyjnych i środków czystości kupicie online w Forkids https://www.forkids.pl/srodki-czystosci Polecam wam bardzo przydatną antybakteryjną piankę do mycia rąk Bentley Organic, zabija bakterie, jest bezpieczna dla delikatnej skóry dziecka a dodatek aloesu powoduje, że nie wysusza rąk.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 23-08-2021, 12:48
ajkq ajkq is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 11
Domyślnie

Bardzo ciekawe propozycje macie, akurat jestem na etapie poszukiwań, śliczne dzięki za namiary Pozdrawiam
_____________________
mizoprostol⭐ - dowiedz się więcej...
mizoprostol
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 14-09-2021, 11:02
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 042
Domyślnie

Bardzo dziękuję za polecenia drogie panie! Jestem mamą od niedawna i taka wiedza jest dla mnie bardzo cenna, ale jeszcze mam pytanie jakie kołysanki dla małych dzieci są najbardziej skuteczne? Tak żebym nie miała problemu z usypianiem mojego dziecka możecie też trochę podpowiedzieć i doradzić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 28-02-2022, 08:30
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

W przypadku delikatnej i cienkiej skóry niemowląt ważne jest jej dokładne oczyszczenie, nawilżenie i odżywienie. Należy pamiętać o zadbaniu o barierę ochronną, gdyż skóra niemowlęcia chroni go przed wpływem negatywnych czynników zewnętrznych. Polecam poczytać artykuł https://gemini.pl/poradnik/artykul/p...sa-ich-zalety/ , gdzie znajdziecie wiele cennych wskazówek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 16-12-2022, 23:12
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 161
Domyślnie

Cześć. Jeżeli chcielibyście się dowiedzieć jak powinna przebiegać prawidłowa kąpiel noworodka to nyślę że najwięcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie portalu niezbednikmlodejmamy.pl. Jeżeli wcześniej o tym miejscu nie słyszeliście, to koniecznie tam zerknijcie. Jest tam sporo artykułów dla młodych rodziców, z których można się wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć na temat wychowania i pielęgnacji dzieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.