kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Partner
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 12-08-2015, 13:45
Kazartika Kazartika is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 4
Domyślnie Prezent na rocznicę

Wielkimi krokami zbliża się rocznica mojego związku z chłopakiem. I chciałabym mu kupić jakiś prezent. On osobiście lubi dłubać przy samochodzie i majsterkować w domu. Waszym zdaniem zakup jakieś szafki narzędziowej będzie dobrym prezentem?? Wtedy wszystkie narzędzia będzie miał w jednym miejscu i nie będzie musiał szukać. Możecie polecić coś dobrego i w miarę przystępnej cenie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-08-2015, 14:20
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

A może lepiej jakiś romantyczny weekend?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-08-2015, 15:34
przybomir przybomir is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 4
Domyślnie

Szafka narzędziowa jakoś kiepsko mi się przedstawia, jeżeli chodzi o prezent na rocznicę, już bardziej z takim prezentem to na urodziny, ale na rocznicę to już lepiej pomyśleć o czymś typowo romantycznym według mnie Apropo szafki narzędziowej to można taką zrobić na zamówienie, ale trzeba poszukać jakiejś korzystnej oferty, bo interes do najtańszych nie należy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 16-08-2015, 21:32
babelek089 babelek089 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 10
Domyślnie

Oj nie wiem czy narzędzia bądź szafka to dobry pomysł na prezent z okazji rocznicy związku sama bym nie chciała dostać jakiegoś takiego prezentu. Rocznica to rocznica i wydaje mi się, że najlepszym pomysłem będzie wspólnie spędzony wieczór. Przygotuj jakąś romantyczną kolację, znajdź fajny film - taki który i Tobie i jemu się spodoba a potem spacer nocą i gotowe!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-08-2015, 09:26
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Tez mi się to nie podoba. Najlepiej gdzieś razem pojechać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-08-2015, 10:34
Pilotka Pilotka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Witaj jesteś niesamowitą dziewczyną bo taki prezent to rzadkość. Generalnie wszystko tego typu znajdziesz w sieci. Proponuje zajrzeć na stronę http://erabox.pl/szafa-narzedziowa Na pewno coś Cie zainteresuje. Powodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 17-08-2015, 17:05
Ladye Ladye is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Posty: 77
Domyślnie

Też wolałabym chyba wspólny wyjazd.
__________________
Gdyby Bóg była kobietą, nigdy by nie pozwoliła, żeby się tyło po jedzeniu.
http://terapiarodzinna.com - psychoterapia w nurcie systemowym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 17-08-2015, 20:45
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Wspólny wyjazd w takie urokliwe miejsce http://noclegszczawnica.pl/3/pensjonat_skalny byłby idealnym prezentem rocznicowym. I fajnie by było jakby chłopak wpadł na taki pomysł i wszystko zorganizował..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-08-2015, 21:29
Getryna Getryna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 6
Domyślnie

Wydaje mi się fajnym pomysłem jakiś wspólny wyjazd weekend w super romantyczne miejsce takie prezenty to raczej dla tych co już są starsi nie wiedza co mają ze sobą zrobić ale pewnie już zadecydowałaś i ciężko będzie tobie przegadać ale taka szafa całkiem dobry pomysł skoro ma sporo narzędzi lubi grzebać z autami to z pewnością mu się spodoba Powodzenka!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 06-08-2016, 15:38
petor petor is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 1
Domyślnie

no niestety ja miałem większy problem bo ojciec poprosił mnie abym coś wymyślił jeśli chodzi o prezent na 25 rocznicę ślubu dla żony na www.mojportret.pl musiałem dokładnie poprzeglądać oferowane przez nich produkty i w końcu zamówiłem dla nich piękny portret na podstawie ich ulubionego zdjęcia z młodości.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:54.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.