kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 26-04-2019, 17:38
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Chyba sporo różnych dolegliwości może mieć takie objawy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 27-04-2019, 19:31
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Ból stawów może być bardzo męczący. Trzeba sobie pomóc jak tylko się da, może jakaś rehabilitacja i zabiegi, ale też czytałam o oleju cbd https://essenz.pl/product/3-olej-cbd...sylowany-15-ml który działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 12-05-2019, 12:06
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Ja nie szukałabym pomocy, porady na forum co mogą oznacząć bule stawów, tylko poszłabym do lekarza specjalisty. tutaj nikt ci nie pomoże , od tego jest lekarz. Ale zawsze tez możesz poszukac informacji na ten temat na blogach, gdzie opisuja objawy itd. Jeśli chodzi o dyskopatię to sporo o leczeniu itd możesz dowiedzieć się na tej stronie ale i tak uważam że musisz iść do lekarza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 23-05-2019, 11:12
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Bóle stawów mają różne podłoża i moim zdaniem aby się dowiedzieć co jest przyczyną Twoich najlepiej będzie jeśli udasz się do dobrej kliniki https://ortho-expert.pl/ , w której pracują doświadczeni lekarze zajmujący się właśnie takimi dolegliwościami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 24-05-2019, 15:16
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Najlepiej po prostu iść do lekarza, który zdiagnozuje przyczyny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 25-06-2019, 13:14
FELIKSIA FELIKSIA is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 7
Domyślnie

a ja polecam suplement artroser na stawy. Bardzo mi pomógł przy bólu kolana
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 12-07-2019, 10:57
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Na pewno nie można tego bagatelizować, w końcu nasze zdrowie powinno być zawsze na pierwszym miejscu dla nas. A z tymi stawami to ja bym od razu tak nie dramatyzowała bo owszem można sobie z nimi poradzić i to nie drogimi wizytami w gabinecie rehabilitacji czy jakimś cudowny maściami a magnetoterapią czyli polem magnetycznym wytwarzanym urządzeniem biomag do domowego użytku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 01-08-2019, 12:54
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

Mi poszło więzadło, teraz czeka mnie rekonstrukcja ACL która polega na tym, aby w prawidłowy sposób odbudować to co zostało zerwane, ale lekarze są dobrej myśli i myślę, że wszystko będzie dobrze.
__________________
Wszystko o rodzicielstwie w jednym miejscu - http://www.raczkujemy.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 05-08-2019, 17:49
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Moj dziadek teraz juz nie potrafi chodzić poniewaz za mlodu sporo pracowal na budowach i przeciazal kregoslup oraz stawy. Z wiekiem przestal byc samodzielny a ja nie moglam sie nim opiekowac caly czas ze względu na pracę i nie ma mnie w domu przez 6-8 godzin. Zdecydowalismy jednak ze w ciagu dnia bedzie przebywal w domu seniora Pod Topolami na opiece dziennej https://podtopolami.eu bo taką też tutaj oferują. Widzialam ze budynek maja dostosowany do potrzeb seniorow - mają windę a to swietna sprawa zwlaszcza ze dziadek porusza sie na wozku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 22-08-2019, 10:37
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Będąc w temacie zdrowia, to wiecie jakie są objawy przepukliny ? Ja dowidziałam sie ostatnio, że pojawienie się przepukliny pachwinowej może nie dawać żadnych poważnych objawów. Po wystąpieniu guza w powłokach skórnych osoba chora może odczuwać pewien dyskomfort w jamie brzusznej, a także ból w mosznie i pachwinie w trakcie ruchu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.