kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #161  
Stary 24-07-2015, 09:12
Agusiaczek909 Agusiaczek909 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Zależy właśnie jak i kto co woli i też wydaje mi się od tego ile pieniędzy się ma bo koszt budowy domu czy mieszkania jest gigantyczny więc trzeba i tak brać kredyty jak ktoś nie jest zwolennikiem kredytów to raczej będzie wynajmować mieszkanie a nie będize stawiał na dom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #162  
Stary 04-08-2015, 12:10
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

W dzisiejszych czasach chyba ciężko nie być zwolennikiem kredytów W wielu przypadkach to po prostu jedyne wyjście.
Także jeśli już miałabym się zadłużać na całe życie to raczej na dom niż mieszkanie. Zresztą budowa to wcale nie taki majątek w porównaniu do kupna mieszkania. Tu fajne projekty za rozsądną cenę: http://www.dobredomy.pl/projekty/domy-tanie-w-budowie/ . Także wystarczy wiedzieć, gdzie szukać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #163  
Stary 04-08-2015, 15:28
ljaremski1977 Mężczyzna ljaremski1977 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 5
Domyślnie

Obydwoje jesteśmy dziećmi bloków i zawsze myśleliśmy tylko i wyłącznie blok i blok.. a teraz nie wiem, to chyba starość idzie, bo marzy nam się mały domek w spokojnym zakątku, gdzie można poćwiczyć na instrumencie, zrobić grilla, wyjść do ogródka czy rozłożyć basenik na trawce!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #164  
Stary 05-08-2015, 13:25
Fidaa Fidaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 14
Domyślnie

moim marzeniem jest dom z ogrodem. Nie chcę całe życie mieszkać w bloku bo jednak jest to uciążliwe jak ma się troszkę dziwnych sąsiadów. A mając domek to można robić co się chce. Bez ograniczeń.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #165  
Stary 05-08-2015, 17:00
Bakantryka Bakantryka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 3
Domyślnie

Aktualnie mieszkamy w mieszkaniu powiem wam że zawsze marzyłam o domu i dużym ogródku czy też tarasie więc staram się teraz spełnić swoje marzenie co za tym idzie to to że mam już plany pod dom działkę wszystko ale brakuje nam tylko żeby zacząć tą budowę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #166  
Stary 05-08-2015, 17:44
spiderwoman spiderwoman is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 4
Domyślnie

Dostałam w spadku dom po dziadkach. Jednak miałam zbyt daleko do pracy i zdecydowałam się na mieszkanie. Dom NIE JEST ŁATWO sprzedać! Udało mi się dopiero dzięki jednemu biurowi nieruchomości. Polecam:
http://biuro-partner.com/sprzedac-do...ie-jest-latwo/.

Bliżej mamy do kina, centrum, parku, nie musimy się martwić o dodatkowe koszty związane z remontami domu !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #167  
Stary 11-08-2015, 19:39
startera startera is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 3
Domyślnie

Ja 4 lata temu przeprowadziłam się z domku do mieszkania w bloku i muszę powiedzieć, że coraz bardziej zaczynam czuć się jak w więzieniu, brakuje mi wolnej przestrzeni i własnego podwórka. Nie wspomnę już o miejscu do zaparkowania auta, no ale nie jest też najgorzej, da się żyć smile Jednak jakbym miała wybierać ponownie zdecydowanie dom i będę do tego dążyła
Odpowiedź z Cytowaniem
  #168  
Stary 11-08-2015, 20:50
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Taka zmiana jest trudna. Zwłaszcza, jak się całe życie mieszkało w domku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #169  
Stary 22-09-2015, 12:21
Olla33 Olla33 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 86
Domyślnie

Dom to bardzo duzy wydatek. Kupno domu jest drogie a budowa nowego to droga przez mękę. Liczcie się również z koniecznością mieszkania na przedmieściach bo w centrach albo w lepiej skomunikowanych dzielnicach stoją apartamentowce...

W Warszawie obecnie realizowanych jest wiele ciekawych moim zdaniem inwestycji mieszkaniowych, nad którymi możecie się poważniej zastanowić. Na przykład mieszkania na Teodorowicza. Zora Wilanów . Super standard,patio dla mieszkańców. Spokojna dzielnica. I jednocześnie dobre ceny ( dowiadywałam się ostatnio bo równeiż jestem na etapie szukania mieszkania dla siebie).
Tutaj zdjęcie osiedla:
Odpowiedź z Cytowaniem
  #170  
Stary 22-09-2015, 12:35
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 622
Domyślnie

Mając do wyboru mieszkanie albo dom zdecydowanie wybrałabym dom Może dlatego że cenie sobie ciszę i spokój? jestem właśnie przed podjęciem decyzji o zakupie domu Znalazłam cos świetnego http://www.dopoznania.pl/poznan/ w Poznaniu- moim rodzinnym mieście. Zawsze chciałam tam wrócić i teraz mam taką szansę

Ostatnio edytowane przez Mikaela : 23-09-2015 o 12:19.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.