kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 21-04-2015, 12:15
jajknica jajknica is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Praca moich marzeń to jest dyrektorka jakiegoś wielkiego biurowca : ) mogłabym nie przychodzić na otwarcie tego tylko być jeśli byłaby największa potrzeba i w przypadku jakiejś nagłej sprawy tak pod telefonem..Tak to bym u siebie w domu realizowała moje marzenia i uczyła się języków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 19-05-2015, 10:44
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Praca marzeń to taka, która dba o potrzeby pracowników. Organizuje imprezy firmowe argentum-event, wyjazdy integracyjne, dba o atmosferę w pracy, motywuje zespół do działania itp.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 19-05-2015, 10:49
minionek minionek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Dla mnie bycie instruktorem fitnessu to wymarzona praca, połączenie pasji z przyjemnością i zdrowym wyglądem. Jakieś formy taneczne typu zumba, salsa i różne choreografie do tego. Pracowałam tak, jako instruktor, ale z powodu kontuzji musiałam przestać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 22-05-2015, 08:47
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Tak praca która będzie mi przynosić dobre zarobki i satysfakcję z pracy. Ale też uważam że dobra praca to taka gdzie występuje motywowanie pracowników Bo to bardzo pomaga psychicznie pracownikowi w pracy.

Ostatnio edytowane przez Madlen89 : 08-06-2015 o 15:29.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 22-05-2015, 14:05
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Całkiem sporo ofert pracy jest tutaj http://praca.gratka.pl/oferta/sprzed...y-2795179.html
Oczywiście nie zawsze będzie to praca marzeń, ale przynajmniej można spróbować, a może akurat to co będziemy robić się nam spodoba?
Generalnie warto szukać pracy w wielu miejscach i nie ograniczać się tylko do bezmyślnego wysyłania CV.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 23-05-2015, 09:34
bridget78 bridget78 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

O tak jest to świetne miejsce do szukania CV. Dziękuję bardzo za polecenie. Ja bardzo często szukam pracy gdzie się tylko da - bezpośrednio w sklepach, drogeriach itp itd. Jakbym miała wymienić moją pracę marzeń to byłaby praca mendadżerki, chciałabym mieć własny zespół ludzi w hotelu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 26-05-2015, 07:15
klubka klubka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

A istnieje taka?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 26-05-2015, 12:53
ana7766 ana7766 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

idealna praca, to praca zgodna z naszymi zainteresowaniami, tez taka, w której dobrze nam się współpracuje z innymi pracownikami, a szef jest sprawiedliwy i obiektywny w ocenie naszych działań, a zarobki pozwalają na bezproblemowe utrzymanie się, w życiu wygląda to najczęściej zupełnie inaczej :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 26-05-2015, 13:24
Kobietka Kobietka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 6
Domyślnie

Idealna to taka w której by mi nikt nie męczył głowy i tylko denerwował tym, że właśnie - jeśli się nie podoba, możemy Cię zwolnić i na twoje miejsce będzie z autobus chętnych. To jest takie kiepskie podejście..Moja idealna praca to z normalnym szefem i z godziwą pensją.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 12-06-2015, 09:47
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Zawsze chciałam robić w życiu to co da mi na prawdę satysfakcję a przy tym dobrze zarobić I udało się dzięki http://www.kontarmed.net Znalazłam pracę jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Bardzo sobie chwalę tę pracę Jeśli ktoś też chciałby w taki sposób pracować to warto tam zajrzeć bo ofert nie brakuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.