kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > SPA
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 06-08-2015, 11:56
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Na zabiegi z przyjaciółką?

Jak wybieracie się na jakieś zabiegi do spa czy nawet do innych salonów kosmetycznych, to wykupujecie sobie takie pakiety dla przyjaciółek?
Podobno to jest znacznie tańsza alternatywa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 06-08-2015, 13:29
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie

Nie korzystałam jeszcze z takiej opcji, ale słyszałam, że to podobno dość fajne rozwiązanie, jeśli chcesz zaoszczędzić i skorzystać z jakichś zabiegów.
Tutaj: http://www.wyspapiekna.pl/ we Wrocławiu mają coś takiego w ofercie, ale trzeba się wcześniej zapisać, bo jest dużo chętnych, więc na wizytę trzeba czekać kilka tygodni. Wydaje mi się natomiast, że warto, bo cena jest niższa, a zabieg wykonany profesjonalnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-08-2015, 15:45
krateczka krateczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 96
Domyślnie

zależy jak jest promocja to czemu z niej nie skorzystać? Ja ogolem lubie jezdzic z przyjaciółkami do spa bo to zawsze razniej w towarzystwie. Najczesciej wybieramy Grand Lubicz http://www.grandlubicz.pl/zabiegi_spa/cat/2423 bo nie dość że hotel bardzo wyskiej jakości to zabiegi maja tam obłędne. Szczególnie jestem fanką tego masażu gorącymi kamieniami. Chciałabym, żeby mój chłopak takie rzeczy potarfił, wtedy nie musiałabym nigdzie jeździć. A tak zostaje mi tylko Grand haha
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 05-02-2016, 12:59
Kali Mężczyzna Kali is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 314
Domyślnie

Spróbuj w Hotelu Windsor http://windsorhotel.pl/ mają bardzo fajną ofertę SPA
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-05-2016, 14:44
malgorzatta malgorzatta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 4
Domyślnie

Pakiety spa dla przyjaciółek są rewelacyjne, możesz sobie poplotkować, odprężyć się, zrelaksować i przede wszystkim zadbać o swoje ciało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 15-11-2018, 17:52
palinek123's Avatar
palinek123 palinek123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 69
Domyślnie

Relaks z przyjaciółką zawsze spoko! Sama bardzo polecam SPA w Janowie Podlaskim. Poza tym okolica zamku jest wspaniała!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 16-11-2018, 11:03
dorota90 dorota90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 5
Domyślnie

Tak, często z przyjaciółką chodzimy do kosmetyczki na wspólne zabiegi. Ostatnio nawet się wybrałyśmy na kilka dni do spa nad morzem. Spędziłyśmy tam cudowny czas i wróciłyśmy odmłodzone i zrelaksowane. Zabiegi i masaże były bardzo przyjemne, więc często na nie chodziłyśmy. A resztę czasu spędzałyśmy spacerując po pięknej okolicy lub pływając w basenie. Bardzo polecam to miejsce, zwłaszcza, że oprócz super strefy spa& wellness to jeszcze pokoje były ładne, a jedzenie pyszne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 16-11-2018, 12:50
betta01 betta01 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 10
Domyślnie

Ja czasami też pozwalam sobie na takie wyjście z przyjaciółką. Nie są to częste wypady, ale staramy się je robić dość regularnie. Wtedy oczywiście bierzemy jakieś masaże i kąpiele. Nie chodzimy też do jednego SPA, ale testujemy kolejne i szukamy swojego idealnego miejsca na kolejne wypady, o ile oczywiście czas będzie nam na to pozwalał
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 17-11-2018, 13:55
Karolina Ka Karolina Ka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 71
Domyślnie

Cytat:
Napisał betta01
Ja czasami też pozwalam sobie na takie wyjście z przyjaciółką. Nie są to częste wypady, ale staramy się je robić dość regularnie. Wtedy oczywiście bierzemy jakieś masaże i kąpiele. Nie chodzimy też do jednego SPA, ale testujemy kolejne i szukamy swojego idealnego miejsca na kolejne wypady, o ile oczywiście czas będzie nam na to pozwalał
To jeśli jeszcze nie byłyście w Janowie Podlaskim, na pewno się Wam tam spodoba jak dla mnie najlepsze SPA jakie widziałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-11-2018, 20:29
Karolina Ka Karolina Ka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 71
Domyślnie

Doskonały pomysł z przyjaciółką Ja byłam w SPA w Janowie Podlaskim na wieczorze panieńskim z moimi dziewczynami. Samo SPA świetne ale i miejsce na imprezę idealne
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.