kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 06-08-2020, 11:29
agatka737399 agatka737399 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 244
Domyślnie Gdzie wesele?

Cześć!

Zastanawiamy sie z mezem nad miejscem na nasze wesele. Planuje dopiero na koniec 2021 ale wiecie jak to jest z tymi terminami szybko uciekają
Myślelismy o Hotelu Biały Dom w Czerwionce, znajome polecały.
A co wy na to? Znacie? Byłyście? Chetnie poznam wasze opinie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-08-2020, 11:14
CorbinChrchill's Avatar
CorbinChrchill CorbinChrchill is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 2
Domyślnie

świętowałbym swój ślub w Arizonie.
to wspaniałe miejsce, kaniony, których nie ma nigdzie indziej na świecie. i aby to zrobić, musisz mieć osobę, z którą możesz spędzić ten schstylny dzień w życiu
a podczas gdy zarabiam na tej wielkiej podróży, bardzo łatwo jest to zrobić. i jak wszyscy wiedzą, im więcej lbyudget, tym więcej możliwości.
życzę powodzenia
__________________
HOlA
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 23-04-2021, 13:30
agaagata agaagata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 716
Domyślnie

Moja siostra zawsze marzyła o weselu w górach no i w ubiegłym roku owe marzenie zrealizowała Początkowo wraz z obecnym mężem planowali zorganizować zabawę w Zakopanem ale finalnie niezapomniana impreza okolicznościowa w Szczyrku się odbyła , na terenie hotelu Skalite. Dysponuje on bardzo przestronną salą i pięknym ogrodem a także super wygodnymi pokojami dla przyjezdnych gości. Bawiliśmy się przednio do samego rana.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 29-04-2021, 00:01
karmia karmia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 347
Domyślnie

Sala jest najważniejsza i co do tego to ja nie mam tutaj żadnych wątpliwości. Ale nie można zapominać także o zespole i muzyce jaka będzie na naszym weselu. Sporo osób lubi się bawić przy disco polo, także może warto pomyśleć o zespole Bayer full https://ciekawynews.pl/slub/uczyn-te...wojego-wesela/ ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 20-09-2021, 01:43
CarmillaLeFanu CarmillaLeFanu is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 245
Domyślnie

Jeśli chodzi o organizację wesela w pięknym otoczeniu nad jeziorem to doradzić wam mogę zaplanowanie wesela w Iławie w Hotelu Łabędź https://karczma-labedz.pl/wesela/sala-diamentowa Oferują piękne klimatyczne sale (my wybraliśmy taką na 140 osób), wspaniałą, pomocną obsługę i pyszne menu a cudne mazurskie widoki za oknem sali robią całą robotę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-09-2021, 16:18
Grenlandia Grenlandia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 73
Domyślnie

Można robić wesele w restauracji, można robić gdzies nad jeziorem a można tez je robić np w wynajętej hali czy namiocie Bardzo fajne rzeczy widziałam tutaj https://protan-elmark.com.pl/oferta/hale-imprezowe/ Zresztą sami zobaczcie. Wydaje mi się też, ze jest to pewnego rodzaju oszczędność pieniędzy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 17-10-2021, 12:41
skowroneczek20 skowroneczek20 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 116
Domyślnie

W sumie ja również zastanawiam się nad miejscem na przyjęcie. A jeszcze sprawdzam ogólnie, co mogę sobie zaoferować, żeby to wszystko do nas pasowało. I na razie Wam powiem, że ciekawi mnie coś takiego jak pierwszy taniec . Jaki mieliście na to patent? Czy udało się Waszych mężczyzn odpowiednio tego nauczyć? Nie chcę, by wybrany Fotograf Marcin Orzołek nie mógł zrobić fajnej pamiątki weselnej.

Ostatnio edytowane przez skowroneczek20 : 05-04-2022 o 18:54.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 17-10-2021, 18:34
sing sing is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 141
Domyślnie

Moje wesele odbyło się na sali weselnej w hotelu Remes Sport & Spa https://hotelremes.pl/oferta-weselna w Opalenicy w Wielkopolsce. Miejsce jest idealne, bo od razu mogliśmy zakwaterować w hotelu gości, sala jest przestronna i po prostu piękna, jak daliśmy do niej kwiaty i lampki, to zrobiło się w niej magicznie. Do tego obsługę mają faktycznie dobrą, cenowo wyszło korzystnie. Jedzenie nam smakowało, wszystko było świeże i bardzo dobre, miejsce polecam gorąco.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-10-2021, 16:49
kelpi_chmurka kelpi_chmurka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 30
Domyślnie

Nas z mężem od pierwszej chwili urzekło wnętrze Centrum Bankietowego Astoria w Mierzynie. Od razu spodobał nam się klimat i wystrój sali - jest ona duża, przestronna, jasna i elegancka: http://www.astoriamierzyn.pl/o-nas/galeria/ Nasze wesele odbyło się kilka tygodni temu, więc mogę wszystko opowiedzieć "na świeżo". Impreza przebiegła bez zakłóceń, obsługa cały czas opiekowała się gośćmi i dbała o ich dobry humor, jedzenie wszystkim smakowało, a ludzie chętnie się bawili i tańczyli. Generalnie, naprawdę świetnie wspominamy ten dzień, było dokładnie tak, jak planowaliśmy i gdybyśmy mieli drugi raz organizować wesele, na pewno znów wybralibyśmy Centrum Bankietowe Astoria.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 24-10-2021, 19:11
kammi49 kammi49 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 73
Domyślnie

Znajomi odłożyli wesele ze względu na COVID-19 o rok. Początkowo myślałam , że przesadzają, ale teraz jak patrzę z perspektywy tego co się działo, to jednak chyba mieli rację. No i mieli we wrześniu - na szczęście zdążyli przez drugą falą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.