kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 23-11-2021, 10:30
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 678
Domyślnie

Też tak myślę! Poza tym nie od dziś wiadomo że inwestowanie w nieruchomości jest opłacalne a najbardziej opłaca się zainwestować w atrakcyjne apartamenty, chociażby takie jak te na osiedlu Masarska 6 Apartamenty w Krakowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 23-11-2021, 16:38
Marzena Z Marzena Z is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 54
Domyślnie rynek mieszkaniowy

Ja się właśnie zastanawiam nad kupnem apartamentu, ale nie do zamieszkania, a na wynajem.
Wychodzę z założenia, że lokatorzy których stać na wynajem apartamentu, to ludzie wykształceni i kulturalni. Nie dokonają zniszczeń i nie będą robili problemów.

https://rynekmieszkaniowy.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 24-11-2021, 11:44
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 047
Domyślnie

Jaką macie opinie o obecnych cenach mieszkań?

biuro detektywistyczne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 24-11-2021, 20:32
Besty Besty is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 3
Domyślnie

Każdy kto mieszka lub bywa często w dużych miastach, wie jak wiele nowych inwestycji powstaje, osiedla się mnożą w oczach, niektóre okolice się zmieniają nie do poznania, z jakichś łąk i nieużytków, powstają świetne designerskie osiedla, od razu dobrze skomunikowane z resztą miasta, przy liniach autobusowych, tramwajowych i tak dalej. I co trzeba przyznać, mieszkania od deweloperów prezentują naprawdę wysoki poziom, choć często się słyszy, że nowe budownictwo jest tak samo słabe jak stare, to jest to absolutnie nieprawdziwe stwierdzenie. Polecam tutaj zobaczyć sobie projekty firmy Profbud na stronie profbud.info - w Warszawie zbudowali kilka osiedlu, między innymi Stella na Bemowie. Co trzeba zaznaczyć, ich mieszkania wykończone pod klucz, to prawdziwe arcydzieła, bo deweloper współpracuje z uznaną pracownią designerską. Wystarczy sobie przejrzeć ich galerie realizacji, mieszkania piętrowe, ciekawe schody łączące poziomy, elementy chromowane, przeszklone i bardzo ciekawa kolorystyka. To tylko udowadnia jak fałszywe są niektóre stwierdzenia dotyczące nowoczesnego budownictwa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 24-11-2021, 21:08
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 491
Domyślnie

Aktualnie sprzedaję nieruchomość, no i powiem Wam szczerze, że nieruchomość jest z zadłużeniem i wiem, że na rynku wtórnym na pewno jej nie sprzedam. Znajomy, który zajmuje się na co dzień nieruchomościami polecał mi skup nieruchomości z problemami . Przejrzałam sobie oferty przeróżnych firm i wydaje mi się, że taki skup będzie fajnym rozwiązaniem, bo stawki są rozsądne. Powinniście to sprawdzić!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 30-11-2021, 04:01
Kamciaks Kamciaks is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 67
Domyślnie

Kupno nieruchomości na wynajem to moim zdaniem świetna inwestycja. Na pewno niedługo Ci się zwróci. Też mam apartament, który wynajmuję. Sprawdź sobie biuro nieruchomości wrocław - oni mają ciekawe oferty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 03-12-2021, 15:05
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie mieszkanie

Trafiłam całkiem niedawno na ciekawą ofertę mieszkania. Było bardzo tanie. Jedynym mankamentem było to, że trzeba było wykonać kompleksowo dezynfekcję. Wiedziałam, że sobie z tym poradzę bo wiem jak działają fachowcy z firmy porządkowej oddezynfekcji po zmarłych Legnica i wiem, że robią mistrzowską robotę!

Ostatnio edytowane przez Katarzyna : 04-12-2021 o 21:10.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 20-12-2021, 17:06
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 086
Domyślnie

Córka poszukuje aktualnie mieszkania. Chce z partnerem wziąć na mieszkanie kredyt hipoteczny. Trochę strach, czy poradzą sobie ze spłatą. Czasy takie niepewne są, no ale młodzi są, powinni dać radę. Prosiła mnie abym znalazła jej jakieś dobre ubezpieczenie nieruchomości, mieszkania, które wybiorą. To jest warunek przy kredycie hipotecznym. Przyjrzałam się ofertom i chyba najkorzystniejsze jest ubezpieczenie w PKO Ubezpieczenia https://pkoubezpieczenia.pl/ubezpiec...zonej-hipoteka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 21-12-2021, 10:16
Aligru Aligru is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 268
Domyślnie

Zgłoś się tu: ekspert kredytowy Wrocław. Ogarnie Ci ofertę, załatwi formalności, rozwieje wątpliwości itd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 01-03-2022, 10:16
irkak irkak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 13
Domyślnie

świetny wątek tego szukałam! dzięki za cenne wskazówki i namiary.
_________
okna Częstochowa EMV SYSTEM - sprawdź!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.