kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 31-03-2023, 08:59
cruz.kerluke cruz.kerluke is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2023
Posty: 11
Domyślnie

Ja teraz rozpoczęłam szkolenia na tatuażystkę. Zawsze chciałam robić tatuaże, ale jakoś nie było mi po drodze na kurs niestety. Teraz już postanowiłam zrobię kurs i na pewno będe szukała pracy w tym właśnie zawodzie.
__________________
szkoła tatuażu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 31-03-2023, 20:14
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Poszukując szkoleń na drona warto na pewno zerknąć sobie tutaj https://ironsky.pl/szkolenia-uavo/ . Znajdziecie tam bowiem wiele ciekawych propozycji. Rozejrzyjcie się tam koniecznie. Każdy może tam znaleźć rozwiązanie, które będzie idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb. Jest tam wiele różnych rozwiązań dla amatorów i profesjonalistów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 31-03-2023, 22:44
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 570
Domyślnie

W ofercie szkoleniowej znajduje się wiele różnorodnych propozycji, które dostosowane są do obecnie funkcjonującej branży. Jeśli interesuje Cię dziedzina beauty oraz chcesz rozwijać swoje umiejętności w tym kierunku, warto rozważyć szkolenia medycyna estetyczna szczecin organizowanym przez Centrum Medycyny Estetycznej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 05-04-2023, 10:49
nowa.kamila nowa.kamila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1 538
Domyślnie

Firmą szkoleniową, która prowadzi profesjonalne szkolenia dla firm jest MCKK. Podstawową działalnością MCKK są kursy i szkolenia dopasowane do klienta, o bardzo szerokim zakresie. Kształcą solidnie i praktycznie. Programy szkoleń przez nich przygotowane są dostosowywane do bieżących potrzeb pracodawców. Zajęcia dydaktyczne prowadzą we własnych salach szkoleniowych wyposażonych w sprzęt multimedialny i inne pomoce dydaktyczne, jak również u klienta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 13-04-2023, 17:19
matylda91 matylda91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 324
Domyślnie

Jeśli chodzi o szkolenia i kursy, to ja polecam coś takiego np w sieci - https://szkolenia-kargroup.elk.pl/pr...uktor-fitness/ fajna sprawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 01-05-2023, 11:55
emilano emilano is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 129
Domyślnie

Jeśli chodzi o szkolenia dla pracowników to z pewnością w większości branż dobrym szkoleniem będą lekcje angielskiego. U mnie w pracy mamy takie zajęcia prowadzone przez szkołę British School ICT, polecam jeśli szukacie jakiejś szkoły językowej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 07-05-2023, 14:11
Monisia0 Monisia0 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 213
Domyślnie

Będąc w temacie szkoleń i kursów to chciałabym pomoc znajomej z Ukrainy w nauce języka Polskiego. Czy miał ktoś z Was do czynienia z podręcznikami https://startpolish.pl/k/poziom-jezyka-c2/ ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 10-05-2023, 09:32
conner.nienow's Avatar
conner.nienow conner.nienow is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2023
Posty: 4
Domyślnie

Jak znaleźć odpowiednie szkolenie by nie stracić pieniędzy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 10-05-2023, 21:43
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Moja koleżanka niedawno uczestniczyła w szkoleniu z wystąpień publicznych https://szkolameskiegostylu.pl/ofert...n-publicznych/ organizowanym przez Szkołę Męskiego Stylu. Była zafascynowana jakością szkolenia i profesjonalizmem trenerów. Opowiadała mi, że szkolenie było bardzo interaktywne i praktyczne, a trenerzy posiadali bogate doświadczenie w wystąpieniach publicznych. Dzięki temu zdobyła cenne umiejętności w zakresie pewności siebie, technik prezentacyjnych i skutecznego przekazu. Teraz czuje się znacznie pewniejsza podczas publicznych wystąpień i zyskała większą pewność siebie. Jeśli szukasz profesjonalnego szkolenia z wystąpień publicznych, polecam zapoznać się z ofertą Szkoły Męskiego Stylu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 22-05-2023, 20:30
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Dzisiaj kwestie związane z BHP są niezwykle ważne i nie powinny być lekceważone. Moim zdaniem, aby zapewnić odpowiednie wsparcie w tej dziedzinie, warto zastanowić się nad wyborem adekwatnych szkoleń, które dostosowane będą do konkretnej sytuacji. Na stronie https://www.bhp-center.com.pl/szkolenia-bhp/ są różne opcje. Jakie są Wasze przemyślenia na ten temat?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.