kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 16-08-2021, 12:35
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Mi bardzo spodobała się oferta tego sklepu z butami: butyraj.pl . Mają pełną ofertę obuwia dla każdego (dosłownie). Zakupiłam tam przepiękne kalosze dziecięce w bardzo dobrych cenach. Moim zdaniem opłaca się tam robić zakupy.

Ostatnio edytowane przez drakarcys123 : 18-08-2021 o 09:17.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 17-08-2021, 21:18
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Saway tez bardzo lubię. Mają duży wybór, modne fasony, kolorystycznie jest na czasie no i szybka wysyłka Ostatnio zamawiałam od nich trampki i jak zwykle- rewelacja, buciki wygodnie sie noszą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 22-08-2021, 12:43
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 237
Domyślnie

Według mnie warto byłoby po prostu sprawdzić sobie oferty sklepu https://mastersport.pl . Jest to miejsce, gdzie można znaleźć obuwie sportowe, a więc na pewno bardzo komfortowe i użyteczne. Takie, które sprawdzą się w najróżniejszych warunkach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 28-08-2021, 20:36
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domyślnie

Zależy na jaką porę roku mają być te buty. Jeśli sezon zimowy to jak dla mnie najwygodniejsze są kozaki przed kolano . I nie na obcasie, nie lubię wysokich butów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 30-08-2021, 18:50
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Ostatnio zamówiłam sobie fajne sneakersy z Saway. Szybka dostawa a same buty prze wygodne. Lekkie i miękkie, nie obcierają no i co najważniejsze w pełni zgodne z tym, co widziałam na stronie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 07-11-2021, 11:18
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Cytat:
Napisał Oliwkaaa
Ostatnio zamówiłam sobie fajne sneakersy z Saway. Szybka dostawa a same buty prze wygodne. Lekkie i miękkie, nie obcierają no i co najważniejsze w pełni zgodne z tym, co widziałam na stronie

Ja z Saway mam teraz botki i przyznam, że faktycznie super się noszą Dobrze wyprofilowane, na nodze leżą idealnie, a w środku mają naturalną skórkę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 08-11-2021, 17:11
monika_dobrzanska89 monika_dobrzanska89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 2
Domyślnie

Wygodne buty tylko i wyłącznie z saway, super buty, bardzo dobrze sie je nosi, miękka skórka, prześliczne wzory, nigdy mnie nie zawiedli!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 09-11-2021, 11:36
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Cytat:
Napisał monika_dobrzanska89
Wygodne buty tylko i wyłącznie z saway, super buty, bardzo dobrze sie je nosi, miękka skórka, prześliczne wzory, nigdy mnie nie zawiedli!

Ja właśnie wczoraj zamawiałam sobie od nich kozaki na zimę- już się nie moge doczekać przesyłki;D! Choć jesli chodzi o jakość to jestem spokojna- wiem czego się spodziewać, bo już mam od nich kilka par i ze wszystkich jestem zadowolona;D
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 09-01-2022, 13:06
lenka85 lenka85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 151
Domyślnie

Saway mogę polecić skórzane , solidne, i mega wygodne buty jeszcze się nigdy nie zawiodłam .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 09-01-2022, 16:47
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań:http://manageronline.pl/grupa-icea-s-a-i-orange-polska/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.