kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-11-2021, 08:16
agusia1986 agusia1986 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 225
Domyślnie rzeczy dla kotka

Witam, poszukuje dobrej jakości tipi dla kota, poprzedni już jest mocno zniszczony. polecacie coś?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-12-2021, 12:44
Aligru Aligru is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 266
Domyślnie

Jeśli szukacie dobrych produktów dla kotów, to zdecydowanie powinniście zaopatrzyć się w https://www.feliway.com/pl - pomaga zredukować stres u naszych podopiecznych. Poczytajcie sobie zresztą o jego działaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-09-2022, 07:06
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Na pewno warto zainwestować w dobrej jakości akcesoria dla swojego pupila, zarówno jeśli chodzi o zabawki, drapaki i oczywiście miski na karmę i wodę. Możesz sprawdzić tutaj na przykład propozycje marki trixie ceramiczne https://3kocieprzygody.pl/product/tr...dla-kota-mimi/ które bardzo ładnie wyglądają i też nie są jakieś drogie. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-09-2022, 16:35
Fiolka Fiolka is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 66
Domyślnie

A zaglądałaś już do sklepu https://www.e-torro.pl/ ?
Jest to doskonale wyposażony sklep zoologiczny, gdzie każdy właściciel zwierzaka znajdzie to, czego szuka. Mają nie tylko akcesoria wszelkiego rodzaju, ale też karmy mokre i suche, a nawet zabawki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 25-03-2023, 17:23
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 563
Domyślnie

Faktycznie są to bardzo istotne sprawy i ja jeszcze chcę powiedzieć, że jakiś czas temu zaczęłam szukać jak najlepszego sklepu zoologicznego. Jak się finalnie okazało to właśnie w https://sklep.zoo-mar.pl/ bez żadnego problemu takie rzeczy można znaleźć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 31-03-2023, 20:22
darmofalka darmofalka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2023
Posty: 22
Domyślnie

Dobra karma na pewno, nasz Lulek jak był maly jadł karme Josera Kitten
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 07-05-2023, 16:48
Martyna28 Martyna28 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 145
Domyślnie

Jesli chodzi o kociaki to ważne jest też odpowiednia karma. My od poczatku zamawiamy dla kocurka Bozite. to szwedzka karma z bardzo dobrym składem, bez sztucznych zapychaczy, gmo czy antybiotyków. Kociak ja uwielbia i wcina ze smakiem a co fajne, mają różne smaki do wyboru.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 09-05-2023, 13:42
BarStok87 BarStok87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 8
Domyślnie

Nasz kot uwielbia Tipi. Ale wiecie, chciałam poruszyć od razu drażliwy temat. Podczas sprzątania w kuwecie, zauważyłam insekty obok i zastanawiam się, czy od razu wołać firmę, która oferuje usługę: dezynsekcja Białystok, czy jeszcze poczekać może same się wyniosą?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 02-06-2023, 07:49
serenka serenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 330
Domyślnie

Gdybyscie szukali dobrej jakosci karmy dla kota, to moge polecic z czystym sumieneim josere, maja bardzo fajny wybór
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 24-07-2023, 13:00
cleo5 cleo5 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 254
Domyślnie

Rzeczy dla kotka duzo zabawek, miłości i dobre jedzonko, nalezy tez pamiętać o zabezpieczeniu przed insektami kleszczami i pchłami jeśli kicie sa wychodzące. U nas kotki mają super warunki są naszymi członkami rodziny jedzą karmę Pate Kitten Josera są odrobaczane systematycznie i nakrapiane kroplami na kleszcze ogółem dbamy jak najlepiej potrafimy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.