kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-02-2022, 10:11
natalia234 natalia234 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 160
Domyślnie Wzrok

Cześć, gdzie chodzicie badać swój wzrok? Ja ostatnio zmieniłam gabinet na OkoAkcent i jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i nowoczesnego sprzętu jaki tam jest. A Wy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 18-02-2022, 15:46
kwiateczek kwiateczek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 283
Domyślnie

Bardzo dobre opinie jeśli chodzi o badania ma ten gabinet Badanie wzroku łosice, jeśli ktoś chce dobrze zbadać sobie oczy to myślę że to dobre miejsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-03-2022, 22:47
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 717
Domyślnie

Oczywiście regularne wizyty u okulisty to podstawa ale trzeba jeszcze pamiętać o dbaniu o oczy pomiędzy tymi wizytami, w domu na tyle na ile jest to możliwe. Zobaczcie na stronę DBAM O OCZY jakie krople warto używać, jak można reagować na zmiany w obrębie narządu wzroku aby sobie sprawnie pomóc i zatrzymać jak najdłużej poprawne widzenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 24-03-2022, 08:29
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

Ze wzrokiem jest tak, że czasami warto przebadać by sprawdzić czy wada się pogarsza czy polepsza. Warto wtedy dobrać odpowiednie okulary lub soczewki. Ostatnio też mam plan wybrać soczewki i zastanawiam się nad bezokularow.pl. Tam są bardzo dobrej jakości soczewki kontaktowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-03-2022, 16:46
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 989
Domyślnie

Witam,co sądzicie o tym,by zainwestować w okulary przeciwsłoneczne,ktore będą korekcyjne? Uważam,że byłoby to duże ułatwienie, ponieważ każdego lata inwestuje dodatkowo w soczewki. https://blikpol.pl/ Co o tym sądzicie? Będę wdzięczna za wasze opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 06-04-2022, 19:29
Rutynka Rutynka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 34
Domyślnie

Wzrok to ważny narząd i trzeba o niego dbać a jeśli szukamy odpowiedzi na pytania dotyczące go lub okularów czy soczewek to na tej witrynie http://soczewkidlaciebie.pl/ znajdziemy odpowiedzi. Jest tu ogromna wiedza która nieraz pomoże osobom z chorobami oczu. Warto poświęcić jej czas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-11-2022, 15:02
heidi.hirthe's Avatar
heidi.hirthe heidi.hirthe is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2022
Miasto: Warszawa
Posty: 4
Domyślnie

Ja ostatnio przy swojej rutynowej kontroli u okulistki dowiedziałam się, że mam zaćmę! U mnie to rodzinne. Moja mama i babcia również miały zaćmę, ale na szczęście już jej nie mają, bo miały operacje. Teraz taka operacja czeka mnie. Operację zaćmy będę miała wykonywaną tutaj https://vidiummedica.pl/operacja-zac...peracji-zacmy/. Trochę się boję, bo nigdy nie miałam robionej operacji na oczach. A czy wy miałyście kiedyś taką operację zaćmy? Możecie poopowiadać, jak to jest? Chętnie się dowiem więcej na ten temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 10-12-2022, 23:39
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 491
Domyślnie

Widzę, że bardzo często rozmawia się o wzroku i o różnych badaniach i bardzo dobrze! Nie można o tym zapominać! Potrzebujecie właściwej pomocy? Przeczytajcie sobie najważniejsze informacje dostępne na stronie http://ioptyk.pl/ . Myślę, że wiele się dowiecie, więc korzystajcie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-12-2022, 20:18
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

Wady wzroku wymagają odpowiedniego sposobu leczenia. Ich zaniedbanie może prowadzić do występowania różnego rodzaju powikłań, dlatego warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniego sposobu leczenia. Bardzo skuteczną i ciekawą metodą jest refrakcyjna wymiana soczewki: https://www.citomed.pl/poradnie/okul...miana-soczewki Zabieg ten koryguje wady wzroku w bardzo szerokim zakresie, a także zapewnia długotrwały efekt dobrego widzenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 22-12-2022, 14:04
vlangworth's Avatar
vlangworth vlangworth is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2022
Posty: 4
Domyślnie

Co jaki czas badacie swój wzrok?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.