kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #231  
Stary 31-03-2023, 13:23
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Poszukując odpowiedniego kremu pod oczy warto na pewno na spokojnie zerknąć sobie tutaj https://ziaja.com/c/kremy-i-zele-pod-oczy-461 . Znajdziecie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Uważam, że ważne jest to, aby stawiać na jakość, ale jednocześnie, żeby nie wydać ogromnych sum. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie, aby znaleźć rozwiązania, które spełnią wasze oczekiwania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #232  
Stary 22-05-2023, 13:58
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

u mnie podstawą jest dobry roll on pod pachy, taki, który odświeża a do tego niweluje przykry zapach potu. Uwielbiam ten na bazie naturalnego ałunu z BeBio wybrałam ten z kwasem hialuronowym i ekstraktem z dzikiego ryżu, bo pomaga też w usuwaniu przebarwień, które często pojawiają się w tych partiach ciała
Odpowiedź z Cytowaniem
  #233  
Stary 29-05-2023, 09:28
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

od jakiegoś czasu do porannej i wieczornej pielęgnacji używam serum 3xCollagen z linii Serum Shot ( Eveline Cosmetics). Jak macie problem z wiotką, suchą czy ogólnie osłabioną skórą to szczerze polecam Fajnie wzmacnia a do tego nadaje skórze fajnego blasku, sprężystości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #234  
Stary 30-05-2023, 07:41
nowa.kamila nowa.kamila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1 548
Domyślnie

Polecam szczerze w poszukiwaniu świetnych kosmetyków zajrzeć na stronę https://care4skin.pl/kategoria-produ...kory-dojrzalej Realizują oni swoje cele, które ukierunkowane są na zadowolenie klienta z oferowanych dermokosmetyków. Zakres ich działania zaczyna się już od konsultacji przez dobór odpowiedniego kosmetyku aż po sprzedaż odpowiedniego produktu. Taki sposób podejścia do obsługi pozwoli ci uniknąć błędów w stosowaniu niewłaściwych preparatów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #235  
Stary 25-07-2023, 11:41
Adelle Adelle is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 56
Domyślnie

zmieniłam czarny tusz do rzęs i eyeliner na brąz z serii Variete od Eveline- wyglądam młodziej i naturalniej niż czerń
Odpowiedź z Cytowaniem
  #236  
Stary 27-07-2023, 08:30
ejdyska ejdyska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 221
Domyślnie

teraz podstawą jest na pewno krem z wysokim filtrem, ja wybieram SPF50 moim ostatnim odkryciem jest ten w zielonym opakowaniu z serii Face Therapy Professional z Eveline Cosmetics. Nie tylko chroni ale też świetnie nawilża, jest lekki i szybko się wchłania. Super także pod makijaż.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #237  
Stary 29-07-2023, 11:44
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Witam, ja polecam Wam takie kremy brązujące i rozświetlające https://ziaja.com/c/rozswietlajace-brazujace-1307 . Korzystałam już z tych kosmetyków i jestem bardzo zadowolona, ponieważ pięknie koloryzują moją skórę. Warto wypróbować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #238  
Stary 29-07-2023, 22:44
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Nie dobrze jest używać cały czas tych samych kosmetyków, bo skóra może się zbyto przyzwyczaić. Warto co jakiś czas zmienić kosmetyki. W rossmann janki co chwile są jakieś promocje, więc można wyhaczyć fajne kosmetyki, jakieś nowości i wypróbować u siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #239  
Stary 10-08-2023, 21:28
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 570
Domyślnie

Dokonanie właściwego wyboru naturalnych kosmetyków do kąpieli polega na zrozumieniu swoich potrzeb. https://savone.pl/zel-pod-prysznic/ to doskonały wybór dla osób poszukujących naturalnych produktów, które są bezpieczne dla skóry. Ich wybór żeli pod prysznic jest wykonany z naturalnych olejków i ekstraktów roślinnych, dzięki czemu są delikatne dla skóry, zapewniając jednocześnie działanie odżywcze i nawilżające.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #240  
Stary 12-09-2023, 12:18
fbreitenberg's Avatar
fbreitenberg fbreitenberg is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2023
Posty: 4
Domyślnie

A czy zamawiacie kosmetyki przez sieć?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:11.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.