kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 27-03-2023, 20:30
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Trzeba zawsze czerpać wiedzę ze sprawdzonych źródeł. W ten sposób można kompleksowo o siebie zadbać i nie wydać milionów. Tutaj https://kobietydlakobiety.pl/ jest ciekawy portal. Jest tam bowiem mnóstwo pomocnych informacji, które mogą okazać się niezwykle pomocne. Można w ten sposób rozwiązać wiele różnych problemów ze swoją skórą czy włosami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 28-03-2023, 10:33
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 500
Domyślnie

Właśnie z tego co przeglądałam ostatnio różne oferty to bardzo dobrze prezentuje się kolagen hydrolizowany . Wyróżnia się on wysoką skutecznością i do tego mozna go kupić w konkurencyjnej cenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 09-08-2023, 14:54
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 442
Domyślnie

Peelingi chemiczne https://febumed.pl/oferta_/322-Peeling-chemiczny są jednym ze sposobów, które mogą pomóc w regeneracji skóry i dbaniu o urodę. To procedura, która polega na nakładaniu na skórę specjalnych preparatów chemicznych, które powodują kontrolowane uszkodzenia warstw naskórka. Efektem tego procesu jest złuszczenie martwego naskórka oraz stymulacja naturalnych mechanizmów regeneracyjnych skóry.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 13-08-2023, 17:44
Lila882 Lila882 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Posty: 150
Domyślnie

Myślę, że warto zacząć stosować rozjaśniająco-chłodzące serum pod oczy od Eveline Vitamin C 3x Action. jest w wygodnym opakowaniu i działa prawdziwe cuda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 25-08-2023, 12:54
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 500
Domyślnie

Powiem wam, że sama zastanawiam się nad tym oct oka jak się przygotować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 27-08-2023, 15:56
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 165
Domyślnie

Sam ostatnio chciałem skorzystać z różnych zabiegów na twarz, natomiast nie interesują mnie jakiś bardzo inwazyjne metody. Widziałem, że tutaj american-dreams.pl można skorzystać z bardzo ciekawych propozycji w tym zakresie i jestem ciekaw, czy wy kiedykolwiek tam byliście. Ofertę mają bardzo szeroką, więc myślę że każdy bez problemu byłby w stanie znaleźć tam coś dla siebie.

Ostatnio edytowane przez wojtas : 30-08-2023 o 15:11.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 29-08-2023, 07:46
Frania Frania is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 172
Domyślnie

Jeśli chcesz zadbać o urodę w naturalny sposób, to koniecznie musisz odwiedzić to miejsce http://energiazycia.net.pl/. W tym gabinecie medycyny chińskiej, posiadają zabieg akupunktury kosmetologicznej. Akupunktura kosmetologiczna ma za zadanie:
-poprawę pracy narządów i układów wewnętrznych, poprzez odziaływanie na nie na strefach twarzy,
-zmniejszyć napięcie mięśni mimicznych twarzy,
-przywrócić właściwe krążenie krwi i limfy,
Oraz wiele więcej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 29-08-2023, 23:11
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Witam, co sądzicie o prywatnych pakietach medycznych? Zastanawiam się nad wykupieniem pakietu dla mnie i moich dzieci, ponieważ martwię się o ich zdrowie. https://www.terazkrosno.pl/biznes-i-...wiecej-polakow Z chęcią zapoznam się z waszymi opiniami o pakietach medycznych. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 22-09-2023, 15:40
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Jeśli szukasz dobrej jakości placówki, w której bez problemu skorzystasz z rehabilitacji i leczenia ortopedycznego, to warto zajrzeć na stronę Centrum Medycznego Gamma. W Warszawie znajdują się dwie placówki, jedna na ulicy Bobrowieckiej, a druga na ulicy Broniewskiego. Posiada również własny szpital, co jest dużym udogodnieniem, bo można tam przejść zabieg/operację, a później rehabilitację.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 28-09-2023, 10:24
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 346
Domyślnie

Jak dla mnie to bardzo interesującą stroną internetową na temat kobiecego szyku, piękna czy też urody, a nawet makijażu jest ten blog http://www.jejpiekno.pl . Można tam znaleźć wachlarz ofertowy związane z wieloma świetnymi wpisami na temat różnorakich treści typowo dla kobiet. Jeśli lubicie o siebie zadbać, to moim zdaniem ta strona będzie dla nas idealna.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.