kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 23-07-2021, 14:37
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 634
Domyślnie

W mojej ocenie przede wszystkim warto zacząć od dbania o swoje zdrowie, dlatego polecam spróbować takiej opcji jak dieta odchudzanie , aby przede wszystkim przeprowadzić detoks organizmu. Ja jestem mega zadowolona korzystając z oferty od SportFoodSoki i diety Master. Dostawa terminowa, ceny konkurencyjne i efekty naprawdę genialne. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 24-07-2021, 20:45
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 234
Domyślnie

Jak to się zawsze mówi "grunt to zdrowa dieta- reszta sama pójdzie... Dlatego na pewno warto zerknąć sobie na bloga arturtopolski.pl , który zawiera w sobie wiele informacji o treningach, dietach itd. Możecie się dowiedzieć przykładowo czy słonecznik jest zdrowy i wiele innych wiadomości...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 26-07-2021, 16:36
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 346
Domyślnie

Jeżeli poszukiwalibyście dobrego dietetyka, który potrafi sprytnie ułożyć kalorie, a także dopasować odpowiednie posiłki, to polecam wam zajrzeć na stronę tej firmy: https://waskoczopnik.pl/dietetyka/ - dietetyk wrocław. Moim zdaniem, posiadają ciekawą i pomocną ofertę, która da wam motywację do walki z nadwagą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 12-08-2021, 09:35
sunyq sunyq is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 18
Domyślnie

jeśli chodzi o catering, diete to polecam spróbować np. PowerMeal'a U mnie się sprawdza już od paru miesięcy. Smaczne posiłki i kilogramy w końcu lecą w dół ! ja zamawiam do Łodzi, pewnie u Was też dowożą catering dietetyczny Łódź od Powera polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 17-08-2021, 12:32
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Jestem zadowolona z Wygodnejdiety. Dostarczają mi 5 posiłków dziennie. Jedzonko jest syte, smaczne i świeże. Ja w końcu dzięki nim jem zdrowo i regularnie a już samo to daje fajne rezultaty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 17-08-2021, 15:52
lenka85 lenka85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 151
Domyślnie

Od siebie polecam catering dietetyczny wygodnadieta i jak dla mnie jest nasmaczniejszy a już trochę przerobiłam ich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 09-09-2021, 16:57
sorajka sorajka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 26
Domyślnie

Według mnie, dieta odchudzająca czy nie, musi być przede wszystkim zdrowa. Każdy organizm jest inny i ma inne potrzeby, dlatego trzeba dostosować sposób żywienia pod niego. Najlepszym wyjściem jest zgłoszenie się do dietetyka, który skomponuje zdrowy i smaczny jadłospis. Ja mogę polecić Poradnię dietetyczną "Metamorfoza" w Krakowie, prowadzoną przez dietetyka Bartosza Stachowicza: https://www.stachowicz-metamorfoza.pl/o-nas Pomoc specjalisty pomogła mi zmienić moje nawyki żywieniowe o 180 stopni - a poza talerzem, poukładała mi też w głowie. Dziś jestem o 25 kg lżejsza, ale przede wszystkim pozbyłam się toksycznego podejścia do swojego ciała i diety. Uważam, że to jest w tym wszystkim najważniejsze i dlatego warto odchudzać się pod okiem osoby wykwalifikowanej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 18-09-2021, 22:44
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 341
Domyślnie

Oj dziewczyny...odchudzajmy się z głowa a nie przypadkowymi wynalazkami z internetu. Zamiast kolejny raz wpadać w jakąś paranoję, lepiej moim zdaniem skorzystać z pomocy specjalisty stąd https://odchudzanie.medicover.pl/bar...gi-i-poradnie/ bariatra zna sie na odchudzaniu i najnowszych technikach leczenia otyłości jak nikt inny. Zaproponuje odpowiednią metode leczenia skrojoną pod potrzeby konkretnego pacjenta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 20-09-2021, 20:18
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Faktycznie, catering to spoko opcja. Ja zdecydowałam się na wygodnądietę, zapewniają mi 5 posiłków dziennie, jedzonko jest odpowiednio doprawione, syte i świeże. Bardzo przyjemnie otwiera się takie pudełko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 21-09-2021, 09:08
Yanuka Yanuka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 4
Domyślnie

Jest sporo skutecznych diet
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.