kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 29-12-2022, 17:15
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

Ja na przykład bardzo lubię czesać się sama bo nawet fajnie mi to wychodzi ale zawsze to różnych upięć włosów potrzebuję odpowiednich akcesoriów aby fryzura dobrze wyglądała i przede wszystkim przetrwała kilka godzin. W związku z tym wszelkie akcesoria do włosów kupuję tylko tutaj https://hair-shop.pl/pl/menu/szczotk...losow-234.html bo moim zdaniem są po prostu najlepszej jakości
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 01-02-2023, 01:21
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 492
Domyślnie

Dużo osób interesuje się teraz tematem związanym z włosami i nie ukrywam, że ja również. Chcę zadbać o moje włosy i w końcu je zapuścić. Ostatnio wpadła mi fajna nowość i jest to Spray Água Milagrosa od Inoar. Czytałam o nim na instagramie i jego recenzja brzmi świetnie! Lubię kosmetyki, które działają od razu!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 08-02-2023, 06:12
kanda kanda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 202
Domyślnie

Trzymajcie namiary - https://www.sprzet-fryzjerski.pl/
Tylko jakościowe rozwiązania i zwracajcie uwagę, czy takie właśnie macie w danym salonie. Jeśli nie, to lepiej go sobie odpuśćcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 09-02-2023, 09:50
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 176
Domyślnie

Wiecie co, jeżeli chcielibyście umówić się do dobrego fryzjera i nie wiecie jakie miejsce będzie odpowiednie, to może rozważycie usługi od Akademia Perfect Hair? Słyszałam, że mają spore doświadczenie w tej branży, więc będą w stanie zająć się waszymi włosami Dajcie znać, co na ich temat uważacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 12-02-2023, 14:00
malaaaaaaa's Avatar
malaaaaaaa malaaaaaaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2023
Posty: 6
Domyślnie

Warto poszukać opinii w internecie. Tam dowiesz się wszystkiego.
__________________
Jeżeli robisz to co łatwe, Twoje życie będzie trudne. Jeśli robisz to co trudne, Twoje życie będzie łatwe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 13-02-2023, 10:18
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Faceci mają dużo łatwiej niż my kobiety Im wystarczy taka dobra maszynka do włosów: https://tiross.pl/27-golarki-do-wlosow- . Zakup takiej maszynki to na pewno spora oszczędność w porównaniu do regularnych wizyt u fryzjera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 19-03-2023, 17:55
ggrahamm's Avatar
ggrahamm ggrahamm is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2023
Posty: 4
Domyślnie

Jakie fryzury są teraz najmodniejsze? Włosy długie, czy krótkie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 27-06-2023, 08:33
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

Jeśli zależy Ci na jak największej dokładności strzyżenia, warto zainteresować się sprzętami takimi jak trymery fryzjerskie. To przede wszystkim węższe ostrza, które pozwalają na osiągnięcie większej precyzji. Podczas gdy maszynka jest przystosowana do pracy z większą ilością włosów, działanie trymera jest szczególnie przydatne przy strzyżeniu brody. Dzięki temu można osiągnąć najlepszy efekt stylizacji zarostu. Polecam zerknąć na ofertę https://hair-shop.pl/pl/menu/trymery-231.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 24-11-2023, 12:36
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 049
Domyślnie

Zdecydowanie mogę wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę ofertę usług fryzjera oraz barber shop poznań . Sam regularnie korzystam z ich usług, ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.