kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-08-2017, 10:17
karinos83 karinos83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 207
Domyślnie Jakie kosmetyki do salonu fryzjerskiego

Dziewczyny, prowadzi może któraś swój salon fryzjerski? Potrzebuję małej pomocy. Widziałam, że na rynku jest wiele profesjonalnych marek kosmetycznych. Ale które są najlepsze? Podpowiecie jakie kosmetyki kupić do salonu fryzjerskiego?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-08-2017, 13:13
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 730
Domyślnie

Ja nie mam salonu, ale wiem, z czego korzystają tak, gdzie chodzę jako klientka. Najczęściej są to produkty marki Inoar. Sama robiłam np. keratynę w salonie, i właśnie na tych produktach. Ja zadowolona jestem z kosmetyków od Inoar.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-08-2017, 18:01
karinos83 karinos83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 207
Domyślnie

A z jakich produktów korzystałaś w salonie? I czy Inoar ma też produkty do domowej pielęgnacji? Chciałabym wybrać jakąś kompleksową markę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 01-09-2017, 11:47
anastazja88 anastazja88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 18
Domyślnie

Ja w swoim salonie używam produktów INOAR i jestem bardzo zadowolona klientki kupują do domu pielęgnację*i decydują się na kolejne zabiegi keratynowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 01-09-2017, 13:54
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 730
Domyślnie

Oprócz wspomnianej keratyny korzystałam z Arganplex przy rozjaśnianiu. Inoar ma super produkty do takich zabiegów. Włosy świetnie wyglądają i widać różnicę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 01-09-2017, 18:13
karinos83 karinos83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 207
Domyślnie

Super, dzięki za wszelkie wskazówki. Poszukałam opinii o tej firmie Inoar i faktycznie w wielu salonach używają ich produktów. Same klientki też wypowiadają się w superlatywach. To właśnie taka marka o jaką mi chodziło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 22-09-2017, 21:25
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Ja tez bardzo lubię kosmetyki z Inoaru Jak prowadzisz salon to koniecznie dowiedz się o zabieg Lifting Capilar. Klientki go uwielbiaja bo trwa tylko 10 minut i swietnie regeneruje zniszczone wlosy. nawet nie trzeba robic wczesniejszych zapisów na niego bo zawsze te 10 minut sie znajdzie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-10-2019, 03:39
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Pewnie, że nie można kupować najtańszych kosmetyków. Idąc do fryzjera oczekujesz przecież wysokiej jakości usługi i użytych produktów. Takich żeby włosy wyglądały naprawdę dobrze. A poza kosmetykami sam salon trzeba też dobrze wyposażyć http://schroniska.org.pl/wskazowki-i...erski/epg_vury klientki na to również zwracają uwagę. W dużej mierze to wyposażenie decyduje o tym czy do salonu zaglądają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-10-2019, 11:33
dora.gleason's Avatar
dora.gleason dora.gleason is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 4
Domyślnie

Warto czasami wydać więcej i mieć pewność, że kupujemy coś dobrego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 07-01-2020, 20:16
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 079
Domyślnie

Najlepiej sprawdzić sobie kilka ofert i porównać je ze sobą, dzięki temu na pewno uda wam się wybrać najlepszą opcję. Z tego co wiem, to sporą popularnością cieszy się oferta https://sklep.fryzaw.pl/produkty/kos...-wlosow,2,5684 Nie tylko ze względu na jakość, ale także z powodu przystępnych cen.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.