kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 22-07-2015, 11:07
dark.ambient dark.ambient is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie Wspólny weekend:-)

Witajcie:-) Ma do Was, drogie Panie, takie pytanie: jeśli miałybyście możliwość spędzenia weekendu z ukochanym, to jaką formę rozrywki byście wybrały? Coś spokojnego, w zaciszu hotelowego pokoju, czy może jakiś wariacki pomysł? :-) Mój weekend zapowiada się super – jedziemy do SPA, tyle wiem, to niespodzianka, gdzie, wiem, że Karpacz jest celem:-) Poznaliśmy się w Karpaczu...:-) Zazdrościcie takiego weekendu? A jakie były wasze romantyczne 2x2? :-) Były jakieś w ogóle? Piszcie swoje historie:-):-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-07-2015, 22:55
laidback laidback is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 10
Domyślnie

Ja lubię zarówno spokojne, leniwe chwile, jak i te szalone, spontaniczne Ostatnio też byliśmy w Karpaczu z moim ukochanym i spędziliśmy cudowny weekend w Hotelu Gołębiewski! Zrelaksowaliśmy się w spa, popływaliśmy, pochodziliśmy po górach i poleniuchowaliśmy trochę - ogólnie było cudownie! Mam nadzieję, że wkrótce znów tam wrócimy - zresztą oboje kochamy góry i chętnie wracamy do Zakopanego i do Karpacza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-07-2015, 10:36
piowko piowko is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

O tak Karpacz jest piękny. Super jest ten tor saneczkowy a jeszcze dodatkowo fantastyczny jest hotel Greno, http://hotelgreno.pl/. Razem z moją dziewczyną też tam byliśmy i nam się podobało. Chociaż i tak dla nas lepiej było w Katowicach, tam tak dużo atrakcji jest..Zaczynając nawet od rynku a kończąc na tych kopalniach, które mnie interesowały bo mój facet interesuję się górnictwem. Weekend oczywiście spędzaliśmy w mieście.

Ostatnio edytowane przez piowko : 31-07-2015 o 18:41.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-07-2015, 11:14
Lukrecjasz Lukrecjasz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 4
Domyślnie

Karpacz sam w sobie jest naprawdę piękny i jako miejsce serdecznie go polecam Ja jako takiego romantycznego weekendu w sumie dla mojej ukochanej nie zorganizowałem nigdy;/ W sumie kupiłem jej kiedyś pakiet do SPA , ale to było tylko dla niej i tylko dla jednej osoby;/ Wasz pomysł jest naprawdę fajny, do tego jakaś romantyczna kąpiel w płatkach róż i kolacja by się przydała
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 29-07-2015, 08:19
aga77 aga77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Witaj generalnie wszystko zależy od was i od tego jak wy lubicie spędzać czas. My na przykład preferujemy romantyzm i wolimy posiedzieć przy kominku z drinkiem w ręku. Kwestia wszego gustu. Zycze udanego wypadu. Powodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 06-08-2015, 15:40
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

ja własnie się powoli zbieram na wspolny weekend
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 07-08-2015, 09:02
krateczka krateczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 96
Domyślnie

Jak byłam młodsza to lubiłam z moim ukochanym aktywnie spędzać czas i o siedzeniu w hotelu nie było mowy... teraz jednak cenie sobie wygodę i po ciężkiej pracy w tygodniu chciałabym na prawdę wypocząć w weekend. Zaplanowaliśmy wyjazd do Rzeszowa do hotelu Ferdynand, czyli to o czym pisałam: eleganckie miejsce gdzie można wypocząć. Będziemy chodzić po mieście i jeść pyszne jedzenie. To jest mój pomysł na weekend we dwoje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 14-10-2015, 20:04
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Ja preferuje wyjazd w ustronne miejsce. Bardzo fajnym miejscem jest Lawenda ParkHotel http://jachranka.pl/ który położony jest nad Zalewem Zegrzyńskim. Hotel odznacza się nowoczesnym wystrojem z prowansalskimi akcentami. Standardowym wyposażeniem każdego z pokoi jest telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, przestronna szafa z lustrem oraz miejsce na bagaż.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-10-2015, 11:41
wiktoria1234's Avatar
wiktoria1234 wiktoria1234 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 8
Domyślnie

Obydwoje z mężem jesteśmy osobami, które uwielbiają spokojny odpoczynek tylko we dwoje. Jesteśmy zapalonymi kinomaniakami, ale i wypady gdzieś w magiczne i romantyczne miejsca bardzo lubimy. Dużo spacerujemy i odpoczywamy razem. Maz pracuje na budowie, ja też mam dwa etaty i masę obowiązków przez cały tydzień dlatego planujemy zawsze razem weekendy w taki sposób by mieć chwilę na wspólny spokój i wyciszenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-10-2015, 13:25
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

U nas zupełnie odwrotnie. Jesteśmy bardzo aktywni. Weekendy spędzamy na rozmaite sposoby - byleby się nie nudzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.