kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #381  
Stary 23-12-2017, 10:54
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 173
Domyślnie

Chyba lepszą opcją obecnie jest mieszkanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #382  
Stary 24-12-2017, 12:25
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domyślnie

Też tak uważam,mieszkanie jest tańsze, wygodniejsze, mniej z tym zachodu bo nie trzeba dbać o posesję, grabić liści, odgarniać śniegu. Najchętniej wybrałabym takie z widokiem na morze ja te na osiedlu Baltica Towers a nie są bardzo drogie więc to marzenie mogę spełnić niedługo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #383  
Stary 24-12-2017, 17:03
darkos's Avatar
darkos Mężczyzna darkos is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 5
Domyślnie

Hm... A może warto poszperać w tym temacie w Internecie? Moim zdaniem jest to naprawdę dość dobre rozwiązanie
__________________
Małe światełko to bardzo dobra rzecz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #384  
Stary 10-01-2018, 10:11
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Dom

A ja zdecydowałam się na to aby pobudować się we własnym zakresie i jestem bardzo zadowolona. Przynajmniej teraz jesteśmy na "swoim", żaden namolny sąsiad nam nie zawraca gitary. Przynajmniej mam czystą sytuację pod tym względem, ponieważ wcześniej różnie z tym bywało. Mianowicie w bloku mieliśmy takiego "śmieszka", który zawsze zaczepiał sąsiadów. Było to naprawdę irytujące, ale od zawsze marzyłam o domu i to marzenie udało się zrealizować. Początkowo mieliśmy tylko przy domu mały problem z ogrzewaniem, ale ostatecznie zainwestowaliśmy w dobrej jakości węgiel - https://www.wegielsztygar.pl/ i problem niejako sam się rozwiązał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #385  
Stary 12-01-2018, 13:16
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie

Zdecydowanie dom a najtańszy jest drewniany, taki jak tu - http://mawit.com.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #386  
Stary 12-01-2018, 13:21
Daria32 Daria32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 251
Domyślnie

Ja też preferuję dom i marzę aby kiedyś w takim pięknym zamieszkać. Ostatnio moja siostra się wyprowadziła do tego osiedla domów bliźniaczych > http://pasieki-komorniki.pl/ Na początku miała obawy co do tego, że nie są to typowe domki jednorodzinne, ale sąsiedzi okazali się być wspaniali, a całe osiedle tworzy świetnie dogadującą się społeczność. Sama chyba kiedyś tam zamieszkam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #387  
Stary 18-01-2018, 15:24
love_t love_t is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 4
Domyślnie

Nie wiem jak wy to widzicie, ale według mnie to znacznie ważniejszym tematem jest oświetlenie. Bo porządne oświetlenie może sprawić, że wszystko w domu czy też mieszkaniu stanie się po prostu fajniejsze i bardziej przyjazne. Dlatego na https://www.strefalamp.pl/lampy-wiszace znajdziecie ciekawą ofertę w tym zakresie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #388  
Stary 24-01-2018, 14:44
eurocontact eurocontact is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: Hamburg
Posty: 15
Domyślnie

Ja tam polecam mieszkanie w bloku. Płacisz swoje i masz spokój. Dom to wieczna skarbonka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #389  
Stary 14-02-2018, 14:21
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Coś w tym jest, ale każdy ma inne oczekiwania, w przeciwnym razie wszyscy mieszkaliby w blokach Jeśli chodzi o budowę domu, to dobra firma budowlana to połowa sukcesu. Mi znajomi polecili firmę FACHMAN z Rzeszowa ( mają też oddział w Mielcu i Dębicy). Bez nich chyba byśmy sobie nie poradzili. Oni zajęli się wszystkim od projektu a nawet warunków zabudowy do wykończenia wnętrz pod klucz. Wszystko w terminie i rzetelnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #390  
Stary 20-02-2018, 12:13
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie

My kupiliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim i mamy zamiar na nim zarabiać. Chciałabym to mieszkanie wykończyć, a poźniej wynajmować. Ale z racji, że kupiliśmy apartament nad morzem http://apartamentyrowy.pl to będzie to wynajem krotkoterminowy wyłącznie dla przyjezdnych gości.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.