kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 01-03-2018, 15:36
jolajolanta jolajolanta is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 49
Domyślnie wspólne odchudzanie

hej,

chce z mężem w końcu zabrać się za siebie, po 30 metabolizm nam siada. Interesuje mnie trening kondycyjny kraków polecacie trenerów ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 16-03-2018, 14:58
tadek334 Mężczyzna tadek334 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 1
Domyślnie

Trenerów dużo można znaleźć wszędzie , ale najlepsi trenerzy są w Warszawie
http://www.niadarkandlovely.co.uk

Ostatnio edytowane przez tadek334 : 06-04-2018 o 12:55.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-03-2018, 15:13
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Wspólne odchudzanie jest naprawdę bardzo dobrym pomysłem, zawsze lepiej robi się to z kimś, bo jeden drugiego motywuje do działania. Jeśli chodzi o okolicę brzucha, bo ja swego czasu miałam z tym największy problem to polecam Wam stronkę https://www.skoknawage.pl/jak-zrzucic-brzuch/ ,w bardzo fajny sposób opisują tam problem zbędnych kilogramów na brzuchu i zamieszczają fajne porady i wskazówki jak z walczyć z tym zbędnym tłuszczykiem Mi to pomogło, mam nadzieję, że Wam również się uda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-03-2018, 21:26
Madziaka91 Madziaka91 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 4
Domyślnie

Ja jestem na etapie przekonywania męża, że takie odchudzanie wyjdzie nam na dobre
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-03-2018, 11:51
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Mnie taki pomysł bardzo się podoba. Przy czym oczywiście poza odpowiednią dietą oraz regularną aktywnością fizyczną, chętnie postawiłabym na modelującą odzież, dostępną w Miamed http://miamed.pl/o-nas/ . Znajdziemy tam wygodne getry i leginsy, przeznaczone zarówno do noszenia na codzień, jak i podczasu snu, a co najważniejsze dzięki nim można uzyskać bardzo fajne efekty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 06-04-2018, 17:51
WioLka34 WioLka34 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 54
Domyślnie

Wysiłek i ćwiczenia fizyczne są pierwszym krokiem do utraty wagi. Dobrze, że zdecydowaliście się na takie przedsięwzięcie. Do tego warto takze zadbać o odpowiednią dietę. Widziałam fajne propozycje na dietę z wykorzystaniem koktajli proteinowych - http://www.limvena.pl/program/. Taki program dietetyczny zapewnia zarówno utratę masy, jak i pozwoli cały czas czuć się sytym i niedrażliwym W taki sposób odchudzanie przebiegnie zdrowo i będzie miało długotrwałe efekty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 09-04-2018, 17:42
Muminekki's Avatar
Muminekki Mężczyzna Muminekki is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 5
Domyślnie

Mam dokładnie takie samo zdanie jak mój poprzednik... Nic dodać, nic ująć...
__________________
To ciekawe, jak często zdarzają się w życiu bardzo smutne chwile, po których zaraz dowiadujemy się, że wszystko jest w porządku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 22-04-2018, 22:17
bogktu bogktu is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 2
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-04-2018, 10:17
Mia Wallace's Avatar
Mia Wallace Mia Wallace is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 168
Domyślnie

Myślę, że jeśli chcecie się odchudzać we dwójkę, to powinniście rozważyć zastosowanie diety cateringowej. W przypadku niektórych firm (Wygodna Dieta jest tutaj idealnym przykładem) liczyć można na atrakcyjne rabaty, jeśli zamawia ktoś taką dietę dla dwóch osób. Do tego na terenie wielu miast dostawa jest darmowa. Według mnie jest to więc całkiem interesujące rozwiązanie dla osób, które całkiem sprawnie chcą pozbyć się zbędnych kilogramów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 23-04-2018, 12:42
vivianna vivianna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 6
Domyślnie

Fajna sprawa, tak we dwoje jesy mobilizacja, wspólne wspieranie siebie, dążenie do wyznaczonego celu. WoW! Muszę pogadać z moim Meńkiem :P Może i my się zabierzemy za siebie :P
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:54.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.