kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-10-2010, 15:17
Pekunia Pekunia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Posty: 2
Domyślnie Zabiegi medycyny estetycznej

Korzystała któraś z was? Bo ja się zastanawiam czy nie wypełnić sobie ust, mam takie wąskie paseczki, w ogóle nie seksowne. Już się dowiadywałam, kosztuje to ok 600 zł i efekty są fajne...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 30-10-2012, 13:23
juliam juliam is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2012
Posty: 23
Domyślnie

Nie rób sobie ust! To wygląda tak nieatrakcyjnie!
__________________
Moja znajoma: może komuś się przyda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 19-12-2012, 13:10
ninka.7 ninka.7 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Posty: 30
Domyślnie

A ja bym sobie wypełniła wory pod oczami, bo czasem wyglądam tak źle, że się sama siebie boję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-06-2013, 10:01
Aggie_W's Avatar
Aggie_W Aggie_W is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2013
Posty: 5
Domyślnie

Usta nie, ale różne zabiegi modelowania sylwetki, czy usuwania niedoskonałości skóry to super opcja. Tutaj możecie rzucić okiem - http://www.medycynaestetyczna.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-06-2015, 10:32
pinkuneko pinkuneko is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 1
Domyślnie

ja czasem chodzę na foto odmładzanie i chwalę sobie ten zabieg
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 10-06-2015, 11:16
AleksandraN AleksandraN is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 145
Domyślnie

Wypełniania ust czy innych zabiegów jako tako ingerujących bezpośrednio w naturalną strukture ciała to się boję... choć nie powiem, że nie kuszą
Natomiast zastanawiam się nad mezoterapią bezigłową w Medica Spa.
Czytałam, że wtedy nie kłuje się nic tylko używa takiego specjalnego urządzenia, które emituje impulsy elektromagnetyczne rozbijające celullit i tłuszcz.
To już wolę to niż odsysanie - mocno inwazyjne.

Ale to oczywiście wyłącznie moja opinia - jak ktos ma odwagę na zabiegi med. est to czemu nie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-06-2015, 10:05
Kora Kora is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Posty: 53
Domyślnie

Ja jestem bardzo otwarta na wszelkiego rodzaju zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej - oczywiście w granicach zdrowego rozsądku. Jakiś czas temu dałam się namówić na wypełnienie kwasem hialuronowym pierwszych zmarszczek. Mój wybór padł na klinikę z Poznania Derma Solutions. Jeśli chodzi o efekty to jestem naprawdę zadowolona. Zmarszczki zostały wygładzone, a twarz nabrała sprężystości i świeżości. Nie wyglądam już jak starsza pani po tygodniu bezsenności i czuję się świetnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 08-07-2015, 11:29
Maniulka's Avatar
Maniulka Maniulka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 118
Domyślnie

Ja miałam wypełniane usta, kosztowało to 800 złotych i moim zdaniem ocenie wygląda to o wiele lepiej. Po prostu nie można przesadzić, zbyt duże nie są atrakcyjne, no i przypominają kacze dzioby, ale tak delikatnie powiększone, jak u mnie, szczególnie, jeśli naturalnie ma się naprawdę wąskie usta, to nie jest nic złego moim zdaniem. Ja na zabiegu byłam w takim SPA w Gdańsku i tam zajęli się mną dobrzy specjaliści, którzy niczego nie zepsuli, tylko naprawili. O wiele lepiej się teraz czuję, a w końcu o to w tym chodzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 17-07-2015, 11:18
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Hm, ja szukam teraz jakiegoś zabiegu na cerę naczynkową.
W salonie Wyspa Piękna natknęłam się np. na kurację naczynkową: http://www.wyspapiekna.pl/ . Podobno efekty są naprawdę dobre. No i niby wystarczy jeden zabieg, żeby coś już było widać.
Macie jakieś doświadczenie z tego typu zabiegami? Naczynka faktycznie są mniej widoczne?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 23-07-2015, 17:48
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Kobiety chcą byc piękne, idealne i nic w tym złego Ale nie można zapomniec o jednym- o akceptacji swojej osoby. jeśli zaakceptujemy i pokochamy siebie z wadami i zaletami to bedziemy piekne Uświadomiłam sobie tą prostą prawdę po przeczytaniu tego bloga http://mumandthecity.pl/category/beauty/- jest świetnie napisany i bardzo mądry
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.