kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 02-10-2017, 09:43
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie Ćwiczenia po ciąży

W jaki sposób wracałyście do formy po ciąży i ile czasu minęło zanim w ogóle zaczęłyście ćwiczyć? Na fitness, czy w ogóle siłownie raczej nie będę miał czasu iść. Ćwiczenia z małym zestawem hantli to żadne ćwiczenia, więc pozostaje zakup orbitreka albo zrobienie domowej siłowni? Jest w sieci trochę ofert typu https://be-active.pl ale kompletnie nie wiem jak się za to zabrać i w co inwestować? Pomożecie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 03-10-2017, 12:12
Felka Felka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 62
Domyślnie

Ja dość szybko wróciłam do formy, ale to pewnie dlatego,że zarówno przed ciążą jak i zaraz po niej byłam aktywna,uprawiałam bardzo ostrożnie, sport.
Na początku jeździłam na rolkach,potem trochę rower,pływanie, starałam się każdego dnia zadbać o samą siebie.Żeby było mi łatwiej stałam się zagorzałą klientką sklepu sportowego w internecie https://aba-sport.pl/
Można u nich znaleźć wszystko co będzie potrzebne do uprawiania zarówno wyczynowo jak i amatorsko sportu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 06-10-2017, 08:21
amelia8 amelia8 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 6
Domyślnie

Na początku ćwiczyłam w domu, dopiero jak zobaczyłam, że naprawdę to mi się podoba to zaczęłam inwestować w to i kupiłam sobie fajne stroje na siłownię i karnet
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-10-2017, 11:16
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 734
Domyślnie

Dziewczyny, jak planujecie aktywność fizyczną to pamiętajcie o odpowiedniej suplementacji magnezu. Zwłaszcza po ciąży. Pomoże to unikać skurczów tudzież zakwasów. Zechsallsport ma fajne produkty w tym zakresie. Popatrzcie tutaj https://magvita.pl/szukaj?controller=search&orderby=position&orderway =desc&search_query=zechsallsport. Żel do masażu i płatki do kąpieli z magnezem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 19-10-2017, 17:20
Cornelia12 Cornelia12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 7
Domyślnie

Jak boisz się wejść z intensywnymi ćwiczeniami po ciąży to polecam jakieś pływanie (albo od razu aquaareobic) https://stacjanowagdynia.pl/aquapark. Zdecydowanie większa przyjemność z samych ćwiczeń, a do tego nie przeciążasz tak samego ciała czy mięśni, które przecież potrzebne będą do np. noszenia dziecka, więc warto zadbać o to, żeby nie ćwiczyć zbyt intensywnie. Dla mnie pływanie to najlepszy sposób na start.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-10-2017, 14:55
katpio123 katpio123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 38
Domyślnie

Miałam plan zacząć ćwiczyć 3 miesiące po porodzie, ale miałam takiego lenia, że do dziś nie zaczęłam, a minęło już 7 miesięcy. Nie mam chęci o siebie dbać. Po porodzie borykam się z wstydliwym problemem, jakim jest wypadanie macicy. Od porodu nie uprawiałam seksu z mężem i mam wrażenie, że powoli wpadam już w depresję przez tą opadającą macicę...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 12-05-2021, 16:05
kryskapl kryskapl is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 23
Domyślnie

ciężko jest wrócić do formy w krótkim czasie, prawda?
_______________
tabletka poronna
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:27.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.