kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 27-02-2017, 22:22
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Myślę, że kominek może być rozwiązaniem.Biokominki są całkiem niezłe. Zresztą robią się coraz bardziej popularne. Od niedawna mam taki http://www.wkladykominkowe.net.pl/16...ia-czarny.html i można go przenosić ,także nie trzeba się martwić jakąś instalacją. Łatwy w czyszczeniu i warty tej ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 28-02-2017, 09:22
natalia89 natalia89 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 62
Domyślnie

Ja myślę, że jakaś witrynka lub komoda. Witrynka może być podświetlana, a na komodzie można postawić jakieś dekoracje jak świecznik, wazon, zdjęcia w ramkach. Ciekawe meble widziała w tym sklepie https://zamowmeble.pl/. Można zamawiać online.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 02-03-2017, 19:47
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

Polecam do pokoju dziennego dywan lub wykładzinę dywany na wymiar. Wg mnie idealnie ociepla wnętrze nadając mu niepowtarzalny charakter i ciepło domowe. Ja swoje zamawiałam w sklepie internetowym i ujął mnie profesjonalizm obsługi oraz wysoka jakość produktu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 09-03-2017, 10:25
groźna's Avatar
groźna groźna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 80
Domyślnie

Ja ostatnio chłopakom do pokoju kupiłam naklejki na szafę z ich ulubionymi bohaterami w fototapetce i powiem wam, że szafa wygląda fajnie młodzieżowo teraz i mi i im się to podoba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 13-03-2017, 14:55
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Najlepsze są takie naklejki. Dzieciaki je uwielbiają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 04-10-2017, 10:36
Miła1975 Miła1975 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 288
Domyślnie Dodatki

Powiem tak - pomyśl o tym, co dla Ciebie będzie wygodne. Wiadomo, pokój dzienny to kanapa, rtv, jakiś stolik, może szafka na książki... . Podstawa. Mnie na przykład bardziej martwią dodatki. Moja mama upiera się, by dać gdzie tylko można, dodatki z kamienia, np przy kominku czy nawet postawić donicę czy wazon z granitu. A mnie się to kojarzy (poza kominkiem) tylko z grobami. Co myślicie? A może znacie wynalezioną przez mamę firmę https://web.facebook.com/kamieniarstwopoznan/ ? Nie wiem jak to będzie od siebie pasować. Kominek myślę, że odpowiednio zrobiony będzie ładny, ale ten wazon... ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 05-10-2017, 16:02
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Wszystko zależy od wielkości pomieszczenia. Ja sobie przeglądam meble belvia. Marzy mi się w pokoju dziennym taki zestaw mebli z litego dębu. A w salonie chciałabym mieć duży stół z krzesłami, komode i jakieś witrynki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 06-10-2017, 13:57
groźna's Avatar
groźna groźna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 80
Post

@Judyta3, Biokominki są przereklamowane. Są efektowne, to prawda, ale totalnie nieefektywne. Zapal sobie kilka świec to uzyskasz ten sam efekt.
Wspomniano tu o tapetach, tak, ten temat jest coraz bardziej popularny. Tu akurat mogę się wypowiedzieć więcej bo sama mam kilka tapet i fototapet. W pokoju dziecięcym, a raczej młodzieżowym wisi fototapeta kosmos, a w sypialni z motywem lasy. W kuchni też mam, ale te już na szkle. Wszystko zakupione na Fototapetka.eu - sprawdzone. Tapety bardzo nowoczesne i stylowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 12-10-2017, 08:23
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Świetne meble do pokoju dziecięcego kupiłam u producenta Szynaka Meble https://www.szynaka.pl/pl/pomieszczenia/pokoj-dziecka. Na stronie można znaleźć szeroki wybór wysokiej jakości mebli dla twojego dziecka. Jeśli chcesz zapewnić komfort swojemu dziecku oraz bezpieczeństwo, to zdecydowanie polecam sprawdzić tę stronę.

Ostatnio edytowane przez oliwia : 07-11-2017 o 17:51.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 12-10-2017, 13:47
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

Ja w pokoju dziennym postawiłam na dywan, ale taki bawełniany http://www.petelkowo.pl.
Dywany bawełniane mają to do siebie, że nie zbierają kurzu, dlatego są idealne dla alergików, a dodatkowo świetnie wyglądają, tak niekonwencjonalnie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.