kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 12-12-2017, 21:40
mruczek mruczek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 2
Domyślnie Upadłość

Heja. Wie może któraś z was, czy po ogłoszeniu upadłości moje długi anulowałby się, czy raczej nie ma na to szansy? I czy do tego potrzeba takiego https://www.i-kancelaria.pl/ prawnika i jak długo trwa proces ogłoszenia upadłości? Dzięki z góry za wszelkie sugestie.

Ostatnio edytowane przez mruczek : 17-12-2017 o 21:04.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 01-03-2018, 16:57
Agusiek55 Agusiek55 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 106
Domyślnie

Nie trzeba wcale udawać się do prawnika po takie informacje. Możecie je za darmo znaleźć w sieci. Ja już czytałam coś na ten temat na portalu Spirala Zadluzenia zajrzyj tam również, bo upadłość konsumencka to opcja, którą warto się zainteresować gdy np. kredyt okazuje się czymś z czym sobie zupełnie nie radzicie, a wszystkie inne środki pomocy w jego spłaty poległy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 02-10-2019, 10:02
Abi Ubu Abi Ubu is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 42
Domyślnie

Warto zwrócić uwagę jeszcze na kilka kwestii. Jedna rzecz, to nasze ciążące zobowiązania finansowe, a druga to wydane przez nas obligacje i inne papiery wartościowe. Obligatariusze w postępowaniu upadłościowym i restrukturyzacyjnym również mają swoje prawa, które należy uwzględnić w całym procesie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 07-11-2019, 21:37
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Jak masz do przeprowadzenia upadłość to polecam Ci się zainteresowac ofertą kancelarii jaką jest http://www.kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ pracuje tutaj wielu profesjonalistów którzy bez problemu poradzą sobie z każdą sprawą. Mają 100% skuteczności i to od 10 lat, nawet gdy grozi Ci licytacja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 16-01-2021, 16:11
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

To bardziej złożona kwestia. Jeśli zmagacie się z takimi problemami, to powinniście przede wszystkim zastanowić się nad tym, w jaki sposób moglibyście jeszcze efektywniej z tego wyjść. Najlepiej zajrzyjcie do https://upadlosci-kancelaria.pl/oddluzenie/ i zastanówcie się, jakie stwarza to przed Wami możliwości. Myślę, że będzie to dla Was najlepszą opcją, sami się przekonajcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 31-03-2022, 19:01
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Jeśli chodzi o moje zdanie to uważam, że konsolidacja kredytów jest lepszym rozwiązaniem od upadłości. Ogłaszając upadłość tracisz wszystko i zaczynasz od zera
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:35.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.