kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-01-2018, 22:10
difonzo's Avatar
difonzo difonzo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 5
Domyślnie Podłoga w kuchni

Z czego wykonaliście podłogę w swojej kuchni? Czy postawiliście na klasyczne panele? Może lepiej zdecydować się na kafelki ceramiczne?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-01-2018, 00:10
Magda Be Magda Be is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 300
Domyślnie

Ja mam panele a na małym kawałku kafelki. Zastanawiam się, czy do jednego i drugiego odpowiednia do czyszczenia będzie myjka parowa https://www.morele.net/wiadomosc/jak...e-modele/1541/ ponieważ słyszałam, ze najlepiej myje i czyści podłogi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-02-2018, 15:32
Daria32 Daria32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 251
Domyślnie

Ja ogólnie rozważam panele do kuchni, ponieważ jest to otwarta przestrzeń połączona z salonem. Może wybiorę któreś z tych modeli > http://ruckzuck.pl/panele-pod.html Mają bogatą propozycję paneli podłogowych, które są doskonałym i bardzo popularnym rozwiązaniem na wykończenie podłogi. A ogromnym atutem wszystkich paneli podłogowych jest ich szybki montaż oraz estetyczny i elegancki wygląd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 03-03-2018, 10:49
Michałmeh18 Mężczyzna Michałmeh18 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 4
Domyślnie

Ja zamiast podłogi mam posadzkę żywiczną. Jestem z niej bardzo zadowolony szybko się ją czyści jest wytrzymała nie widać żadnych śladów użytkowania znajomi zawsze się pytają co to jest bo wygląda bardzo fajnie. Mógłbym polecić profesjonalną firmę z której oferty sam korzystałem http://bereszynski.pl/ obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie pomogą przy wyborze posadzki polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 07-03-2018, 10:22
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

W kuchni to tylko płytki, nigdy bym się na panele nie zdecydowała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 15-03-2018, 12:35
Meblowiec.pl's Avatar
Meblowiec.pl Meblowiec.pl is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Miasto: Kolbuszowa
Posty: 5
Domyślnie

W kuchni można położyć różne rodzaje podłogi. Wszystko zależy od potrzeb. Mogą to być płytki ceramiczne, panele, gres, terakota, klinkier. Pytanie jest proste i tylko jedno: co chcemy uzyskać poprzez podłoże w kuchni - funkcjonalność, łatwość w czyszczeniu, elegancję, bezpieczeństwo a może wygodę? Pozdrawiam serdecznie.
__________________
Meblowiec.pl - Internetowy sklep meblowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-03-2018, 16:16
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Mnie osobiście tak naprawdę zawsze najbardziej podobają się podłogi drewniane. Niemniej jednak w kuchni wolałabym postawić np. na panele laminowane. Bardzo duży wybór tego typu produktów udało mi się znaleźć w ofercie eurohouse https://eurohouse.com.pl/kategoria-p...le-laminowane/ , przy czym mamy tutaj do wyboru wiele pięknych modeli, które na pewno każdej kuchni nadadzą charkateru.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 28-03-2018, 21:35
Ula5's Avatar
Ula5 Ula5 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 38
Domyślnie

Możesz śmiało postawić na panele, najlepiej jakby były wykonane z dębu. Kuchnia jest bardzo często eksploatowana, dużo się po niej chodzi. Z racji, że dąb to bardzo trwały surowiec to idealnie nada się jako Twoje podłoże Najlepiej takie panele nabyć u renomowanej firmy takiej jak drexpol.com.pl. Z tego co zauważyłam, na swojej stronie bardzo często mają fajne promocję, także możesz dorwać coś dobrego, trwałego i na lata, w fajnej cenie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-04-2018, 22:27
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 341
Domyślnie

No ja mieszkam w starym domu jeszcze po prababci i parkiet w kuchni odziedziczyłam własnie po niej. Ale i z sentymentu i zwyczajnie z poczucia jego piękna, nie mogę się go pozbyć. To prawdziwe dębowe dechy - każda z nich ma swoją historię i pamięta niesamowite lata... I uwierzcie wyglądają pięknie! Staram się je na bieżąco restaurować a w tym roku próbowałam tego lakieru do parkietu https://luxdecor.expert/produkt/lakier-do-parkietu/ i podłoga wygląda jeszcze lepiej - w tym momencie mam wrażenie, że odzyskała stary blask - szkoda tylko że babcie tego nie widzą... Ale taki parkiet to skarb! Zdecydowanie polecam drewniany
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 25-04-2018, 09:42
adka33 adka33 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 17
Domyślnie

Ja mam u siebie kafelki takie małe
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.