kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-10-2021, 21:24
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie Wózek do zadań specjalnych Axo czy Osis Cavoe?

Hej! Szukam wózka dla dziecka. Myślę o jakimś modelu marki Cavoe. Jaki wózek tej marki najlepiej sprawdzi się na wiejskich drogach? Niedługo przeprowadzamy się na wieś i będziemy wiele czasu spędzać na spacerach po lesie i wiejskich dróżkach.

Ostatnio edytowane przez lilka91 : 14-10-2021 o 14:31.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-10-2021, 19:18
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Na wiejskie drogi tylko model Axo. My mamy i jesteśmy zachwyceni. Wózek jest lekki, ale bardzo porzadnie wykonany i bez problemu daje rady w trudniejszym terenie. Dziecko ma w nim dużo miejsca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-10-2021, 20:07
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Cavoe ma super wózki. My akurat mamy Axo, bo tak jak ty szukaliśmy terenówki. Ale za to moja siostra ma model Osis do miasta i też jest bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-10-2021, 10:06
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Jeśli szukasz czegoś na wymagający teren to zerknij sobie na anex m/type. Wózek ma dobrą amortyzację i zwrotne koła dzięki czemu radzi sobie na kazdym terenie. Do tego jest intuicyjny w obsłudze, szybko się składa i nie zajmuje wiele miejsca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 14-10-2021, 14:59
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 592
Domyślnie

Jestem też jestem zadowolona ze swojego zakupu bo x-lander się świetnie sprawdza nie tylko na równych miejskich chodnikach, właśnie wróciliśmy z urlopu na Mazurach i tam nawet na leśnych ścieżkach dawał radę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 15-10-2021, 12:38
maryland maryland is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 29
Domyślnie

Myślę, że do tego typu zadań najlepszy będzie wózek wielofunkcyjny. Zobacz sobie wózki 2w1 i 3w1 marki Lonex z Janowa: https://lonexsklep.pl/pl/c/WOZKI-WIELOFUNKCYJNE/28 bo mają na stronie duży wybór różnych modeli. Polecam też wybrać się do ich salonu firmowego w Józefowie/k Warszawy, żeby na żywo pooglądać i porównać konkretne modele. Generalnie, firma oferuje naprawdę wysoką jakością, więc niezależnie od tego, na który wózek się zdecydujesz, będzie to trafny wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 16-10-2021, 20:36
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Axo Cavoe jest super wyborem! Mam i polecam wszystkim przyszłym rodzicom, którzy jeszcze nie wiedza jaki wózek kupic. Ten model odnajduje się w każdym terenie i jest niezwykle lekki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 17-10-2021, 08:16
groszek groszek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 134
Domyślnie

W każdym terenie sprawdzi się Axo, ma duże koła i amortyzatory. Z tego co wiem w Osis można bez problemu domówić koła terenowe, ale to jest lekki wózek, bez amortyzatorów, raczej miejski. My mamy Axo i nie zamieniłabym go na żaden inny. Wózek ma super materiał, który łatwo się czyści. Prezentuje się bardzo nowocześnie Poza tym można przekładać gondolę i spacerówkę przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Dziecko ma mnóstwo miejsca, spacerówką może jeździć do osiągnięcia 22 kilogramów. Wózek bardzo dobrze się prowadzi, ma duży kosz na zakupy i spory daszek, który dobrze chroni przed słońcem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 17-10-2021, 20:50
bomb42 bomb42 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 59
Domyślnie

Riko Basic Pastel jest idealny na trudne warunki. Mimo tego, że kosztował niewiele, starcza na całe wózkowanie. Nie ma problemu, żeby go złożyć i wcisnąć w bagażnik. Dla mnie wybór idealny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 18-10-2021, 18:51
MAja61 MAja61 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 8
Domyślnie wózek

Polecam wózek anexa m/type , radzi sobie w każdym terenie ,jest łatwy w obsłudze, łatwy do utrzymania i wygodny dla dziecka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.