kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Sex
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 31-03-2018, 20:18
makeitisi Mężczyzna makeitisi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Miasto: Warszawa
Posty: 2
Domyślnie

Każdemu może się zdarzyć.... Najważniejsze, by wyciągnąć wnioski.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 22-04-2018, 10:46
Magdula88 Magdula88 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 60
Domyślnie

Każdemu może się zdarzyć?:P Dziwne podejście bardzo... Ja jestem zdania, że zdrada jest niewybaczalna. Ja co prawda nie mam chłopaka i może nie jestem aż tak doświadczona ale nie wyobrażam sobie zdrady. Założyłam teraz konto na stronce https://www.mydwoje.pl/Zgodnosc-osobowosci jest to bardzo fajne miejsce do poznania ciekawych osób, ja mam nadzieje miłości Z tego co czytałam to moderatorzy nie przepuszczają facetów poszukujących seksu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 16-05-2018, 16:48
kinia kinia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 6
Domyślnie

Ja nigdy nie zdradziłam swojego partnera i nigdy nie wiedziałam jak to jest możliwe, że ludzie robią sobie takie świństwa. Skoro przestają się kochać to powinni się rozstać, a nie tkwić w takim toksycznym związku i się zdradzać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 20-12-2018, 19:27
zanetazew zanetazew is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 15
Domyślnie

Dokladnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 20-12-2018, 19:41
sylvia sylvia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 3
Domyślnie

Szczerze to chyba nigdy by mi nie przyszlo to nawet przez mysl. Moze dlatego, ze bardzo kocham swojego partnera .. a on mnie. Mozemy sobie w pelni zaufac, tego jestem pewna w 100%. Niektore osoby w temacie pisza o zdradzie jakby to bylo niczym wielkim - w rzeczywistosci jest to ogromny cios dla drugiej osoby .. a sami sobie z tego nie zdamy sprawy dopoki nas samych to nie spotka. Duzo zreszta na ten temat mozna poczytac w sieci .. najbardziej obszerny artykul udalo mi sie znalezc tutaj - https://www.sensity.pl/zdrada/ Byc moze da on do myslenia osoba mniej roztropnym .. oraz poszerzy horyzonty tych zainteresowanych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 08-05-2019, 11:02
witek350 Mężczyzna witek350 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 109
Domyślnie

Jeśli wyczuwasz że w twoim związku pojawił się bolec na boku, nie pozostaje nic innego jak zaprząc do pracy biuro detektywistyczne śląsk które dzięki zdobyczom technologii śledczej i doświadczeniu w drążeniu niewygodnych tematów, zawsze dotrze do tego kto nie chciałby być wykryty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 12-08-2019, 08:18
ania684 ania684 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 4
Domyślnie

Nie i nie zamierzam Podejrzewam, że wyrzuty sumienia zjadłyby mnie żywcem, dlatego wiem, że nie warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 13-08-2019, 11:13
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

O tym i o innych takich problemach przeczytacie na https://dieta-south-beach.pl/kamagra...-z-impotencja/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 22-10-2019, 20:13
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Ja nie zdradziłam, ale zdradzona byłam. Sama nie wiem co gorsze, krzywda po zdradzie czy poczucie winy tego co zdradził. Dla mnie taki związek nie jest już do uratowania, nie rozumiem kobiet które wybaczają. Ja nie portafiłam. Jak się jest w związku to trzeba się trzymać zasad, jak się chce tylko randkować Czy się szuka prawdziwej miłości czy tylko przelotnej znajomości, czy potrzebujecie porad w temacie seksu to zerknijcie sobie tutaj. Fajne miejsce w sieci dla tych którzy chcą kogoś nowego poznać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 29-10-2019, 10:11
borkat borkat is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 1
Domyślnie

Zdrada zawsze boli, wprawdzie ludzie popełniają błędy ale ja nigdy nie mogę zrozumieć kogoś kto zdradza. Po co ranić ludzi. Jeśli ktoś ma ochotę na związki bez zobowiązań niech się bawi jego sprawa, teraz w necie jest mnóstwo portali, gdzie mozna taką relację nawiązań. Osobiście kiedyś skorzystałam z http://datezone.com i nie żałuję, poznałam fajnego faceta z którym połączyła mnie taka relacja, trwało to ponad rok ale później poznałam kogoś i to zakończyłam, nigdy nie zdradziłam. Dla mnie albo zabawa na takich portalach albo poważny związek
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.