kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #1  
Stary 29-08-2018, 11:52
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domy¶lnie Co na stres?

czasy mamy takie, ¿e ci±gle gdzie¶ sie spieszymy , za czym¶ gonimy i na nic nigdy nie ma czasu. Do tego dochodzi stres i wszystko odbija siê na naszym zdrowi. Jak sobie z tym poradziæ? Ja szukalam wiele metod niestey ma³o co skutkuje. Teraz znajoma powiedzia³a ¿ebym sprawdzi³a Depresin opinie . Mo¿e to bêdzie mia³o na mnie dobry wp³yw a wy jak radzicie sobie ze stresem?
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #2  
Stary 06-11-2018, 10:29
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 586
Domy¶lnie

Niestety teraz chyba kazdy z nas ma jakies stresujace sytuacje w zuyicu. Ja mam mega stresujaca prace (pracuej w handlu) .Ciagle tylko slyusze ze trzeba zerobiæ plan, ze za malo sprzeda³am, a czemu tak a moze co¶ trzeba zmieniæ w moim podejsciu do klienta... wykoñczyæ sie idzie. Czasem serio mam juz do¶c i nie mam checi i sc do pracy. Ostatnio kumpela mi poradzi³a abym kupi³a sobie cos na nerwy. W aptece babka poleci³a mi Nervomix. Kupi³am bo ma naturalny zio³owy sklad wiec sie nie uzale¿nie. Powiem Wam, ¿e teraz zawsze biore go przed praca i serio mi pomaga. Troche spokojniej podchodzê do swoich obowi±zków i juz tak szybko sie nie denerwuje
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #3  
Stary 06-11-2018, 20:10
justa31 justa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 204
Domy¶lnie

Te¿ nervomix znam, któr± wersjê bierzesz? Control? Fajnie ze s± takie zio³owe ¶rodki które pomagaj± na stres, ba³abym siê braæ co¶ mocniejszego a tutaj to dzia³anie jest ok i ju¿ niczego innego nie szuka³am
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #4  
Stary 07-11-2018, 10:11
Oliwier65 Mê¿czyzna Oliwier65 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 17
Domy¶lnie

Najlepiej s³uchaæ jakiej¶ relaksacyjnej muzyki. Mi to naprawde pomaga.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-03-2023, 13:28
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 939
Domy¶lnie

Poczytaj o https://mybestpharm.com/produkt/mybestgenius/ Ma bardzo dobry sk³ad i zaleca siê stosowanie w okresach nerwowych i bardziej stresuj±cych Wspomaga pracê uk³adu nerwowego i pomaga organizmowi w utrzymaniu dobrego samopoczucia psychicznego
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #6  
Stary 26-03-2023, 18:09
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domy¶lnie

Ja na stres polecam Wam oczywi¶cie ekstrakt z ashwagandhy! Jest to adaptogen, który niweluje stres. Tutaj https://mothersprotect.com/blogs/blo...pendium-wiedzy znajdziecie wiêcej informacji na temat jej dzia³ania, dlatego polecam przeczytaæ.
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.