kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 03-07-2019, 12:13
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Oczywiście maści i leki przynoszą ulgę ale ich czas działania jest ściśle określony. u mnie to było za mało, nogi dokuczały i tak. Zdecydowałam się dlatego zainwestować w podkolanówki uciskowe, dzięki poradom w sieci trafiłam na markę https://venoflex.pl/ i teraz zaopatruje się tylko w ich produkty. Podoba mi się, że mimo wysokiej wartości medycznej one atrakcyjnie wyglądają na nogach, łatwo się je zakłada i wybór jest duży, można sobie dobrać do płci, pory roku, okazji. Do tego są trwałe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 23-07-2019, 16:58
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

to co mowisz jest logiczne ale nie zawsze da sie unikac dlugiego chodzenia pracujac np po 12 godzin. Jesli da sie uniknac powstania zylakow to super a jesli nie to tez tragedii nie ma bo sa zabiegi np laserowe ktore pomagaja je zwalczyc W Katowicach w Dermed maja bardzo dobry laser do tych celow, no i ceny nie sa wysokie co tez jest duzym plusem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 29-07-2019, 15:01
karioka karioka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 97
Domyślnie

Dla mnie na ciężkie, opuchnięte i nie raz obolałe nogi pomagają kapsułki maxi3vena. Szybko poprawiają krążenie, dzięki czemu nogi wieczorami po pracy nie są już tak opuchnięte. Nie mam też tego uczucia szarpania i mrowienia pod koniec dnia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 31-07-2019, 23:06
wiola438 wiola438 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 106
Domyślnie

Jest coś takiego jak skleroterpia. Więcej dowiesz się tutaj www.lukaszmichalak.pl. Na pewno trzeba coś z tym zrobić, bo potem takie żylaki bardzo bolą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 19-09-2019, 21:09
justa31 justa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 204
Domyślnie

bo maxi3vena jest bardzo dobrym suplemetem pomagającym pozbyć się żylaków i obrzęków, wystarczy trochę cierpliwości i regularności a różnica jest spora nogi są lżejsze, zmniejszyly mi se nawet pajączki. Jestem zadowolona ze stosowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 25-09-2019, 16:46
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Jeśli pojawiają się obrzęki i żylaki to najprawdopodobniej są problemy z układem krążenia. Polecam zapoznać się z programem profilaktycznym https://scanmed.pl/programy/choroby-ukladu-krazenia , na które nie jest potrzebne skierowanie od lekarza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 28-02-2022, 15:29
ilonkan ilonkan is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 62
Domyślnie

bardzo ciekawy temat! świetne wskazówki i propozycje! tego szukałam. Dzięki! Pozdrawiam )
________________
badania moczu Wrocław
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:42.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.