kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-03-2020, 09:30
EBrown91 EBrown91 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 1
Domyślnie Sucha i zaczerwieniona skóra rąk

Cześć dziewczyny. Z powodu obowiązującej nas wszystkich kwarantanny i konieczności częstego mycia rąk, moja skóra na dłoniach wygląda koszmarnie. Jest sucha, zaczerwieniona i popękana. Strasznie mnie piecze. Macie jakieś sprawdzone sposoby na takie dłonie? Smaruję kremem z wit. A i E oraz wazeliną, ale to nic nie daje. Chwilowe natłuszczenie i tyle.
__________________
https://toaleta-poznan.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 18-03-2020, 10:57
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

To chyba warto zacząć stosować kremy nawilżające do rąk.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 18-03-2020, 19:25
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Ja ogólnie mam suchą cerę i fajnie sprawdzają mi się dermokosmetyki Atopis Novacelar. Dobrze nawilżają i natłuszczają a przy tym szybko sie wchłaniają
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 02-04-2020, 09:24
editt22 editt22 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 1
Domyślnie

Polecam ten artykuł: https://odkrywcy.pl/pielegnacja-dlon...cha-skore-rak/

Jest tam też spis składników, które dobrze się sprawdzą w pielęgnacji suchych rąk, między innymi alantoina, która pomaga właśnie na zaczerwienione ręce i łagodzi podrażnienia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 06-04-2020, 20:31
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Bardzo dobrze na skórę działa olej arganowy. Zauważyłam, że dużo skuteczniej nawilża i odżywia skórę niż krem do rąk. Miałam problem z dłońmi, skóra często zaczerwieniona, szorstka, a dłonie to w końcu wizytówka. Ja taki olej zamawiam przez internet w sklepie Ecobotox. Mam pewność co do jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 07-04-2020, 14:33
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Moje córki mają problem z suchą i zaczerwienioną skórą odkąd stosują srodki do dezynfekcji... Na szczęście udało mi się kupić krem na suchą skórę i widzę, że stan ich skóry się poprawia. W ogóle słyszałam, że wiele osób ma teraz problem z bardzo suchą skórą dłoni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 12-04-2020, 11:47
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Myślę, że teraz jest taki czas że zwłaszcza dłonie wymagają dodatkowej pielęgnacji. Nie da się ukryć, że należy im się odpowiednia pielęgnacja. Ja to stosuję ochronny krem do rąk od z pajęczym jedwabiem od dermofuture. Dzięki niemu mam 24h/d delikatne i przyjemne w dotyku dłonie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 14-04-2020, 20:26
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Cytat:
Napisał AndziaL
Ja ogólnie mam suchą cerę i fajnie sprawdzają mi się dermokosmetyki Atopis Novacelar. Dobrze nawilżają i natłuszczają a przy tym szybko sie wchłaniają

Też stosuję kosmetyki Atopis. Sa delikatne i bezpieczne a przy tym zapewniają optymalne nawilżenie i ochronę. Łagodza podrażnienia i nadają przyjemnej miękkości
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 17-04-2020, 00:10
abby abby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 110
Domyślnie

po tym ciągłym myciu rąk mydłem antybakteryjnym i używaniu środków do dezynfekcji to mam ręce w masakrycznym stanie, smaruję kremami, często robię sobie na noc grubą warstwę kremu ale też zaczęłam też łykać oeparol z olejem z wiesiołka, też ma śświetny wpływ na skórę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 19-04-2020, 14:50
zuluska zuluska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 54
Domyślnie

Spróbuj sobie kremu kneipp do rąk z awokado, ja go bardzo lubię. Szybko się wchłania i nawet na bardzo suchą, podrażnioną skórę się nadaje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.