kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 02-05-2018, 14:30
rutkowska9 rutkowska9 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 174
Domyślnie Wyprawa do Iranu

Od zawsze marzyłam o wyjeździe do Iranu. Wiecie te baśnie z 1000 i jednej nocy i inne Kraj pachnący przyprawami i pełen słońca. Co prawda przez jakiś czas nie było nawet możliwości by się tam dostać ale teraz jest to dużo łatwiejsze. Z tego co słyszałam Iran jest bardzo bezpiecznym miejscem o ile uważa się na ich wymagania religijne. Czy któraś z was tam była? Miałabym kilka pytań.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-05-2018, 19:03
Truskawa Truskawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 277
Domyślnie

Byłam w Iranie w zeszłym roku. Nie zdecydowałam się na wyjazd indywidualny lecz na wycieczkę objazdową dzięki której zobaczyłam wiele i wróciłam bardzo zadowolona. Jeżeli będę potrafiła opowiedzieć na Twe zapytania chętnie pomogę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-05-2018, 09:36
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Jeszcze nie byłam, czy jest tam bezpiecznie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 14-05-2018, 20:36
Truskawa Truskawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 277
Domyślnie

Będąc tam nie czułam zagrożenia. Pomimo panującego reżimu i ograniczenia swobody Irańczycy są bardzo sympatyczni i pomocni. Rozmawiając z nimi nie czuło się skrepowania lecz odczuwało się serdeczność, a rozmowa była naturalna. Jak wiadomo sama nie byłam na tyle odważna i zdecydowałam się na wyjazd zorganizowany przez Wytwórnię Wypraw. Nie żałuję i przyznaję, że chętnie bym tam jeszcze wróciła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-08-2018, 18:19
rutkowska9 rutkowska9 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 174
Domyślnie

Cytat:
Napisał Truskawa
Będąc tam nie czułam zagrożenia. Pomimo panującego reżimu i ograniczenia swobody Irańczycy są bardzo sympatyczni i pomocni. Rozmawiając z nimi nie czuło się skrepowania lecz odczuwało się serdeczność, a rozmowa była naturalna. Jak wiadomo sama nie byłam na tyle odważna i zdecydowałam się na wyjazd zorganizowany przez Wytwórnię Wypraw. Nie żałuję i przyznaję, że chętnie bym tam jeszcze wróciła.
Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi. Z tego co już zdążyłam się dowiedzieć, to jest własnie tak jak pisze Truskawa. Jest tam bezpiecznie i mieszkańcy są bardzo sympatyczni. A sam program wycieczki Wytwórni Wypraw jest bardzo interesujący. Chyba wyjazd zorganizowany pozwoli zobaczyć najwięcej i najbezpieczniej. Też tak uważacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-04-2019, 08:53
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

Jeśli chcecie się wybrać do tego kraju, to będzie Wam potrzebna porządna i sprawdzona agencja wyprawowa . Samodzielnie też można pojechać, ale nie jest to tak bezpieczny kraj jak Niemcy czy Francja, dlatego też radzę zapytać doświadczonych podróżników, nauczyć się, potem dopiero próbować na własną rękę. Ja bym tak zrobiła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-05-2019, 10:38
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Bardzo ciekawy kierunek podróż Wejdź na stronę biura podróży http://ctpoland.com.pl/ , bo pamiętam, że napewno w październiku organizują 14-dniową wycieczkę do Iranu. W planie zwiedzanie kluczowych miejsc tego kraju m.in. Teheranu, Persepolisu, Kaszanu itp. Sprawdź dokładnie sobie plan wyjazdu, a wszystko masz kompleksowo zaplanowane w cenie wycieczki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.