kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #241  
Stary 19-02-2020, 20:13
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Ja czasem gdy mam więcej czasu to lubię sama coś ugotować. I tak np. na dziś przygotowałam kurczaka z tego przepisu https://drosed.pl/przepis/owocowy-kurczak-kukurydziany/ i wyszło bardzo smacznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #242  
Stary 19-02-2020, 22:27
miracle.blanda's Avatar
miracle.blanda miracle.blanda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Miasto: Dąbrowa Górnicza
Posty: 1
Domyślnie

Ja raczej wolę gotować sama. Więc najczęściej jadam właśnie u siebie w kuchni. Uważam, że nie ma to jak zjeść coś przygotowanego przez siebie, bo wtedy jesteśmy pewni wszystkich składników. Dostałam też ostatnio od siostrzenicy piękną bluzkę do gotowania.
__________________
bluza kucharska damska
Odpowiedź z Cytowaniem
  #243  
Stary 19-02-2020, 22:40
Mimbla99 Mimbla99 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 4
Domyślnie

Ja jem głównie w domu, jedzenie na mieście mi szkodzi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #244  
Stary 23-02-2020, 00:18
nkio nkio is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 25
Domyślnie

U mnie dzisiaj była pizza na imprezie, zamówiłam trzy dla gości od https://pizzatopia.com/ jestem pod wrażeniem tej pizzy jest smaczna, ma idealne ciasto, miekkie i do tego spooro sera a dodatki to nie jakiś syf tylko naprawde konkretne kawałki papryki czy jalapeno
Odpowiedź z Cytowaniem
  #245  
Stary 24-02-2020, 11:35
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

A jaką restauracje w Rzeszowie możecie polecić na obiady? Jak wpisują restauracja Rzeszów to mam sporo wyników, opinie również są różne. Szukam miejsca gdzie można by zjeść dobry obiad. Możecie coś polecić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #246  
Stary 24-02-2020, 21:48
reynolds.arvel's Avatar
reynolds.arvel reynolds.arvel is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Miasto: Cieszyn
Posty: 1
Domyślnie

Ja znam kilka miejsc, ale tylko w okolicy Cieszyna. Jest taka restauracja Liburnia. Ciekawe miejsce ze smacznym jedzonkiem. Myślę, że śmiało warto się wybrać, szczególnie kiedy jest się po całym dniu zwiedzania.
__________________
Restauracja Cieszyn
Odpowiedź z Cytowaniem
  #247  
Stary 25-02-2020, 12:50
olabasiak olabasiak is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 74
Domyślnie

U nas w kraju ceny porównywalne z tym co za granicą a tam pogoda pewna, np w Hiszpanii jest teraz cieplej. Fajne stroje kąpielowe mają tutaj https://ekskluzywna.pl/stroje-kapielowe-dwuczesciowe jak by któraś z was jeszcze potrzebowała przed wyjazdem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #248  
Stary 16-03-2020, 09:18
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Ja jestem ogromną fanką sushi, więc musiałam sobie w Warszawie znaleźć dobry lokal gdzie będę mogła liczyć na dobre produkty, świetne smaki i innowacyjne podejście. Zdecydowanie w tym zakresie wygrywa Sushi World, a tym bardziej ich rolki indywidualne. Ostatnio miałam okazję zjeść "Buenos Aires", a więc rolki z marynowaną wołowiną, czerwoną cebulką, polana sosem chimichurri i posypana chrupiącym panko. Jest mega smacznie i dość tanio!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #249  
Stary 26-03-2020, 22:24
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Ostatnio najczęściej jadam w pizzeriach Byłam na urodzinach koleżanki w https://www.pizzadominium.pl/lokale/...h-r-focus-mall i to była moja pierwsza wizyta w lokalu Dominium. Mega mi spodobał wystrój i klimat, jaki tam panował! No i ten piękny zapach... Wybrałyśmy pizzę hawajską i calzone i sama już nie wiem, która była lepsza. Muszę przyznać, że obie bardzo mi smakowały! No i od tego czasu jestem ich stałą klientką. Teraz tydzień bez pizzy to tydzień stracony
Odpowiedź z Cytowaniem
  #250  
Stary 27-03-2020, 00:05
Fionka94 Fionka94 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 3
Domyślnie

Teraz to tylko w domu, boję się brać żarcie nawet na dowóz
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.