kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 12-10-2021, 11:53
kdubuque's Avatar
kdubuque kdubuque is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 3
Domyślnie

W ostatnim czasie coraz więcej mówi się na temat tzw. długiego ogona COVID-19, czyli zespołu objawów towarzyszących chorym nawet przez wiele miesięcy po przebyciu zakażenia koronawirusem. Chociaż wirus SARS-CoV-2 atakuje głównie układ oddechowy, to lista dolegliwości, jakich doświadczają osoby po wyzdrowieniu, jest bardzo zróżnicowana. O covidowym wypadaniu włosów dowiedziałam się więcej dzięki temu wpisowi https://hairmax.net.pl/blog/koronawi...-tym-poradzic/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 15-10-2021, 09:39
beciaa beciaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 342
Domyślnie

Ja po urodzeniu dziecka miałam dramat z włosami, mogłam je wyciągać garściami! Wszyscy mi mówili, że to normalne, że po ciąży wypadają, że przestanie... Ale niestety nie przestało. No i zaczęłam stosować biotynę https://marketbio.pl/blog/biotyna-cu...ista-cere.html nie spodziewałam się aż tak fajnych efektów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 15-10-2021, 13:48
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Widzę, że nie tylko ja miałam mega problem z włosami. Początkowo próbowałam się sama leczyć przyjmując różne suplementy jak i kupowałam najróżniejsze szampony, odżywki itp. Na nic to się zdało, także postanowiłam umówić się na wizytę do kliniki Novoderm https://novoderm.pl/przeszczep-wlosow/ i w końcu mogliśmy zająć się na poważnie moimi włosami i teraz to dopiero mam bujną fryzurę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 15-10-2021, 17:40
hermiston.roxane's Avatar
hermiston.roxane hermiston.roxane is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 4
Domyślnie

Czy wam też wypadają włosy jesienią?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 29-10-2021, 19:07
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 523
Domyślnie

mialam kiedys dokladnie taki sam problem, ale odkad stosuje tahe botox moje wlosy sie mega wzmocnily i przestaly tez wypadac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 10-11-2021, 15:39
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

ja miałam też dużo problemów z włosami, odkąd mniej korzystam z suszarki i mam milkshake thermo protector to zdecydowanie w lepszym staniem mam włosy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 12-11-2021, 13:21
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Kosmetyki Inoar Doctor są świetne do codziennej pielęgnacji włosów! Polecam sprawdzić! Używam tej serii po keratynowym prostowaniu włosów i została mi polecona przez fryzjera. Bardzo fajnie podtrzymuje efekt lśniących włosów, a skóra głowy jest dobrze oczyszczona. Włosy wyglądają super!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 27-11-2021, 21:59
Lidka87 Lidka87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 19
Domyślnie

Dzięki za linki. Przestudiuje sobie, co polecacie i na coś się skuszę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 28-11-2021, 19:17
pawciak pawciak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 143
Domyślnie

Cytat:
Napisał kresowa ula
Od jakiegoś czasu mam spory problem z włosami. To moja wina, bo trochę je zniszczyłam ciągłą stylizacją na ciepło i teraz są wysuszone i nie prezentują się zbyt ładnie. Jakie byście miały dla mnie porady, by te włosy odżywić i przywwrócić im blask?

Myślę, że najlepszą opcją będą olejki do włosów. Tutaj - https://www.rossmann.pl/szukaj?Searc...=1&PageSize=24 są różne, bardzo dobrze na włosy wpływają olejki jojoba, rycynowy, czy też arganowy. Moim zdaniem warto sobie potestować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 01-12-2021, 00:59
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Ja to ogólnie stosowałam już wiele produktów na wypadanie włosów, ale okazuje się, że najbardziej skuteczny był płyn Neoptide stosowany razem z szamponem Anaphase+, oba marki Ducray. Jestem z nich bardzo zadowolona, ponieważ włosy na nowo odzyskały swoje życie. Są odżywione i widoczne wzmocnione.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.