kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 09-10-2019, 14:55
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 383
Domyślnie

Moim zdaniem w wyprawce najważniejsze są kosmetyki. Maluchy mają bardzo delikatną skórę dlatego trzeba o nia bardzo dobrze zadbać. Ja od poczatku używam preparatów z atoperal. Mam balsam do ciała no i krochmal do kąpieli który świetnie łagodzi podrazniania i świetnie daje rade np z potówkami (moj mały ma akutat do tego skłonność). Naprawde polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 28-10-2019, 09:26
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Apropo śpiworków, to proponuję model z regulowaną długością. Dzieciaki tak szybko rosną więc wystarczy na dłużej Dla swojego synka kupiłam na https://bombelkovo.pl/120-spiworki i jest bardzo ok!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 22-11-2019, 18:03
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Dziecko potrzebuje wielu rzeczy i jego przyjście na świat na pewno wiąże się z kupieniem całej wyprawki. Większość rzeczy bez problemu dostanie się w sklepach. Tutaj https://www.lansinoh.pl/ patrzyłam na laktator. Czasem się on przydaje. Zastanawiam się, czy od razu go kupić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 22-11-2019, 18:13
szuste szuste is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 1
Domyślnie

siemka witam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 23-11-2019, 13:52
bednar.linnea bednar.linnea is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja czytałam dużo blogów kompletując wyprawkę dla dziecka, dzięki temu byłam całkowicie przygotowana.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 29-11-2019, 23:32
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Nie zapomnij o sprayu octenisept do pielęgnacji pępka maluszka U nas sprawdził się świetnie! Do dzisiaj mamy ten lek w domowej apteczce i używamy do oczyszczania różnych ran i podczas infekcji. Bez problemu kupisz go w aptece.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 02-12-2019, 14:31
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 066
Domyślnie

Wiele firm bierze pod uwagę potrzeby współczesnych matek i stara się więc precyzyjnie wprowadzać u siebie w sklepie odpowiednie produkty. Takim sklepem internetowy zauważyłam, że jest właśnie https://tamaja.pl/akcesoria-dla-niemowlat. Macie tam bogaty wybór różnorodnych produktów, które są naprawdę ważne i potrzebne. Warto odwiedzić go, bo możecie tam wszystko dostać co jest niezbędne przy wyprawce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 11-12-2019, 21:32
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Jeśli chodzi o bluzki i koszulki dla dzieci to polecam jednak szukać w internecie. Raz , że wybór jest dużo większy to też łatwiej trafić przystępne ceny. Ja to już nawet nie pamiętam, kiedy coś stacjonarnie kupowałam, najzwyczajniej jest za drogo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 12-12-2019, 12:42
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 656
Domyślnie

Sporo ubranek można znaleźć na stronie https://colorstories.pl/. Zamawiałam już kilka rzeczy stamtąd i muszę przyznać, że jakość stoi na bardzo wysokim poziomie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 23-02-2020, 14:23
nkio nkio is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 25
Domyślnie

Warto dla dziecka też kupić nosidełko kinder hop model może być basic, jeżeli lubicie chodzić na spacery, albo musicie na szybko wyjść z psem to taki produkt, naprawdę spisze się rewelacyjnie jeżeli chodzi właśnie o wygodę
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:42.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.