kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 25-08-2015, 15:19
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Też mi się tak wydaję. W sumie new balance również są wygodne, choć mi się wizualnie nie podobają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 09-12-2015, 09:05
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Ja najbardziej lubię buty Nike i noszę je w zasadzie od dziecka. Ta firma produkuje bardzo ciekawe modele i zawsze przywiązuje dużą wagę do jakości butów. Jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby buty mi się rozkleiły, a moi znajomi często narzekają na buty innych marek. Nie kupuje butów po cenie regularnej, bo nie lubię przepłacać i zawsze kupuje je na promocjach. Ostatnio kupiłam sobie dwie pary butów w tym sklepie http://sklep.adrenaline.pl/pol_m_mar...orce-7091.html , bo mają bardzo dużą promocje i za 2 pary zapłaciłam prawie tyle samo co zapłaciłabym za jedną
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 09-12-2015, 16:53
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Nie jest trudno kupić buty do biegania. Gorzej jest z takimi normalnymi. Mnie podobają się czarne koturny, ale nie wiem czy będą mi pasowały. Najpierw muszę je przymierzyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 10-12-2015, 13:10
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Bardzo ładne te buty. Jak nie będą pasowały to zwrócisz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 12-12-2015, 16:19
maternab89's Avatar
maternab89 maternab89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 5
Domyślnie

ja nie mam problemu z kupowanie butów przez internet, zresztą ubrań też w sumie zazwyczaj nie mam czasu latać po sklepach, więc wybieram tą formę zakupów, przynajmniej jak mi dostarczą to przymierzam nie podobają mi się to zazwyczaj mam dwa tygodnie na ich zwrócenie, nie mam stóp na które buty rzadko wchodzą dlatego nie mam żadnych problemów z kupowaniem butów, zazwyczaj to co jest na internecie okazuje się również takie samo w rzeczywistości i jeszcze nigdy nie oddałam zamówionych butów z internetu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 17-12-2015, 11:24
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Koturny ogólnie są bardzo ładne i przede wszystkim wygodne. Teraz taz takie zamawiałam przez internet.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 17-12-2015, 14:45
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Ja w sumie nie mam koturn. Od dawna chcę kupić, ale jakoś żadne mi się nie podobają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 22-12-2015, 14:20
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

A ja właśnie mam tak, że co chwilę widzę jakieś ładne koturny. Muszę się powstrzymywać przed ich kupowaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 21-06-2016, 21:20
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Ostatnio się odmieniło i też trafiam na same piękne. Teraz kupiłam sobie lordsy, więc jak będziemy zamawiać, to coś dla mojego. Myślimy o butach aldo ze strony bymotyl.com. Podobają Wam się? To znana marka, słynąca w wysokiej jakości. Takie ekskluzywne obuwie to nie wydatek, a inwestycja - zgodzicie się?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 24-03-2017, 20:15
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Moim zdaniem teraz lepiej kupować przez internet. Moja córka dopiero uczy się chodzić i zakupiłam jej buty z florino ręcznie szyte na wymiar https://www.fiorino.eu/sklep/ z pszczółką. Są wygodne i pasują idealnie na jej nóżkach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.