kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 05-07-2021, 19:30
neverland neverland is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 423
Domyślnie

Problemy ze snem mogą dotyczyć także małych dzieci, w tym noworodków i niemowląt. Powodem problemów ze snem może być ząbkowanie lub przebodźcowanie. W przypadku małych dzieci wartym polecenia lekiem, który pozwala zasnąć i spokojnie przespać całą noc są czopki Viburcol. Nie otumaniają, posiadają naturalny skład i są w 100% bezpieczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 22-07-2021, 20:58
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Oj skąd ja to znam... Ja zaczęłam szukać informacji jakie zioła na lepszy sen mogą mi pomóc. Już naprawdę mam dość nieprzespanych nocy i ciągłego stresu. Chciałabym się wyspać, bo czuję, ze długo tak nie pociągnę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 15-12-2021, 06:18
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Jest wiele czynników, które wpływają na naszą bezsenność. Może do być zły materac, za dużo stresu w ciągu dnia czy tak naprawdę zbyt duże zmęczenie, które powoduje problem z zaśnięciem. Kiedy ja miałam problemy ze snem, okazało się, że u mnie to akurat depresja i nie obyło się bez leków. Natomiast warto przeczytać ten artykuł https://selene.pl/jak-szybko-zasnac-...sypianie,31,33 , może komuś pomoże. W treści ma wiele ciekawych porad.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 03-01-2022, 05:58
paulinka89 paulinka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 139
Domyślnie

Ja również niestety borykałam się z bezsennością. Znajoma poleciła mi na szczęście napój kava http://www.buykava.ca/ który bardzo mi pomógł. Teraz przesypiam całe noce. Dodatkowo stałam się spokojniejsza i mniej podatna na stres
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 27-01-2022, 10:41
Frania Frania is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 172
Domyślnie

Według mnie chrapanie u dziecka to dopiero bardzo ciężki problem do rozgryzienia, dlatego zawsze warto te kwestię poruszyć u lekarza, czasami błahe chrapanie może zdradzać coś złego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 20-03-2022, 11:47
blondyn Mężczyzna blondyn is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 231
Domyślnie

Bezsenność sprawia, że nie jesteśmy w stanie sprostać należycie swoim obowiązkom zawodowym i domowym, jesteśmy nadmiernie zmęczeni i podatni na różne choroby. Warto więc poczytać na temat zdrowego snu na stronie https://tvs.pl/informacje/bezsennosc...-o-zdrowy-sen/, z którego dowiemy się między innymi jakie są przyczyny bezsenności i jak właściwie zadbać o higienę snu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 30-03-2022, 09:59
arlenka33 arlenka33 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 16
Domyślnie

A próbowałaś zmienić materac? U mnie zmiana materaca znacząco pomogła, okazało się, że poprzedni jednak nie był tak wygodny jak się mi zdawało i nie pozwalał mi na zdrowy sen Teraz mam materac z serii naturalnej i eko od firmy Hilding - https://hilding.pl/kategoria/naturalne-i-eko/ i znacząco lepiej śpię, problem z bezsennością minął praktycznie całościowo (tylko przy pełni księżyca wciąż prowadzę nocne życie) :d Polecam spróbować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 30-03-2022, 10:43
natalia234 natalia234 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 160
Domyślnie

U mnie przyczyną okazał się ból kręgosłupa. Ale bardzo skutecznie pomógł mi z nim Pomorski Rehabilitant Marcin Rosadziński, który opracował nawet własny schemat leczenia i dzięki temu potrafił mi przywrócić zdrowie. Jestem mu bardzo wdzięczna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 01-04-2022, 10:46
Haneczka85 Haneczka85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 120
Domyślnie

Jeśli masz problem z bezsennością bo jesteś podenerwowany to zacznij palić susz cbd . Uspokoisz się wyluzujesz i dobrze to wpływa na organizm.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 01-04-2022, 11:59
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

W moim przypadku konieczne było odstawienie wspomagaczy i środków pobudzających. Gdyby nie to, że wybrałam się na leczenie narkomanii , to pewnie nigdy bym nie wyszła z problemu bezsenności i wielu innych, które wiązały się z tym nałogiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:01.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.