kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #1  
Stary 02-08-2021, 10:24
Lola42 Lola42 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 349
Domy¶lnie Meble na wymiar

Hejka! Je¿eli jeste¶cie przed remontem swojego mieszkania i szukacie nowych mebli, to bardzo polecam meble na wymiar wo³omin! Moje zamówione meble zosta³y bardzo szybko zrobione i zamontowane w moich domu, z czego jestem bardzo zadowolona. Pracownicy meble na wymiar wo³omin maj± naprawdê istny fach w rêku, poniewa¿ wszystkie szafki dzia³aj± bez zarzutu. Bardzo polecam!
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #2  
Stary 02-08-2021, 13:05
hamill.sydnie's Avatar
hamill.sydnie hamill.sydnie is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 3
Domy¶lnie

Zastanawiam siê, czy to jedyne rozwi±zanie je¶li chodzi o bardzo ma³± kuchnie.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #3  
Stary 02-08-2021, 19:46
Indiada44 Indiada44 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 4
Domy¶lnie

A ja nie wiem czy to jest takie dobre.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #4  
Stary 03-08-2021, 10:15
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domy¶lnie

Ja uwa¿am, ¿e meble na wymiar to naprawdê najlepsze rozwi±zanie. Szczególnie w przypadku mniejszych pomieszczeñ, w których musimy wykorzystaæ ka¿d± przestrzeñ. Dlatego polecam Wam meble na wymiar wroc³aw: https://klosinscydesign.pl .
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-08-2021, 14:18
fabiola.heathcote's Avatar
fabiola.heathcote fabiola.heathcote is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Miasto: Zakrzów Turawski
Posty: 4
Domy¶lnie

A mo¿e kto¶ korzysta³ z us³ug tej firmy: https://patrei.pl/oferta/?Zastanawiam siê nad zakupem mebli dêbowych. Podobno s± dobrej jako¶ci. Jednak nigdy wcze¶niej nie zamawia³am mebli przez Internet. Te te¿ s± na wymiar, dlatego zastanawiam siê, czy da siê wszystko dobrze dobraæ tak przez Internet. Macie jakie¶ rady? Zalet± jest na pewno to, ¿e robi± je wed³ug indywidualnego projektu klienta, ale chcia³abym mieæ pewno¶æ, ¿e bêd± takie piêkne jak u nich na zdjêciach. Zamawiali¶cie kiedy¶ mo¿e meble na wymiar przez Internet?
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #6  
Stary 18-11-2021, 09:25
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domy¶lnie

Z tego co mi siê uda³o ustaliæ to ofert takich jak https://meble-mdpf.pl/meble-na-wymiar-tarnow/ w dzisiejszych czasach jest mnóstwo. Wybieraj±c meble na wymiar kierujcie siê przede wszystkim jako¶ci± oraz opiniami innych u¿ytkowników choæ nie twierdzê, ¿e cena nie jest wa¿na. To te¿ jeden z wa¿niejszych aspektów.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-11-2021, 14:04
aleks454 Mê¿czyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domy¶lnie

Zastanawiacie siê w jaki sposób mo¿ecie siê pozbyæ starych mebli? Polecam Wam odbiór starych mebli warszawa , jest to firma która profesjonalnie zajmujê siê wywozem starych mebli. Zapoznajcie siê z ich us³ug± opisan± na stronie.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #8  
Stary 23-11-2021, 07:54
Olka_75 Olka_75 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 67
Domy¶lnie

Zamawiaj±c meble na wymiar zwróæcie uwagê na jako¶æ prowadnic, przede wszystkim w przesuwnych szafach. Je¶li co¶ nie bêdzie gra³o mo¿ecie zamówiæ tê czê¶æ na stronie https://ekorex.pl/prowadnice-kulkowe-gtv i wymieniæ.
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.