kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-01-2022, 10:56
milka90 milka90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 183
Domyślnie Trądzik

Dzień dobry, od pewnego czasu szukam sposobu na pozbycie się trądziku, ciocia poleciła mi spróbowanie kwasów u kosmetyczki. Znajoma mówiła, abym zapisała się na takową usługę do Beauty Expert z Bierutowa. Jakiś czas temu miała okazję wykonywać u nich podobny zabieg i była zachwycona wiedzą, jakie posiadają kosmetyczki w tej dziedzinie. Czy ktoś z Państwa miał przyjemność skorzystać z podobnych zabiegów w Beauty Expert? Proszę o opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-01-2022, 11:23
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 525
Domyślnie

Wydaje mi się że prócz pielęgnacji w domu warto pomyśleć o odpowiednich zabiegach w takich miejscach jak https://klinikamiracki.pl/klinika-mi...ja-wilanowska/ Dzięki temu efekty będą o wiele lepsze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-02-2022, 14:34
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

U mnie tak szczerze to dopiero antykoncepcja sobie poradziła z trądzikiem. Wreszcie pozbyłam się zmian na twarzy jak dostałam drovelis, to są nowoczesne tabletki z estetrolem który działa tylko na te organy które potrzeba. Tabletki nie powodują tycia, nie mam też problemów z wątrobą, żyły w porządku. A cera gładziutka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 21-04-2022, 11:51
kiciakowa kiciakowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 204
Domyślnie

A próbował ktoś może na trądzik dmso? Bo podobno też dobrze działa. Tutaj jest takie w płynie - https://www.izdrowiej.pl/dmso-plyn, myślę że warto spróbować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-04-2022, 11:20
kasiatyka kasiatyka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 7
Domyślnie

Walka z trądzikiem to czasami udręka. W wieku nastolatki miałam z tym duży problem, ale na szczęście problem minął.. Nie stosowałam, żadnych zabiegów u kosmetyczki, ani żadnych kwasów. Najlepiej sprawdziły mi się maseczki na trądzik.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-04-2022, 14:11
blondyn Mężczyzna blondyn is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 231
Domyślnie

Do walki z trądzikiem profesjonaliści z salonów kosmetycznych używają kosmetyków firmy Nanili, które słyną z niezwykłej skuteczności. Misją Nanili jest tworzenie kosmetyków do cer problematycznych, dotkniętych trądzikiem młodzieńczym, różowatym, przesuszonych czy nadwrażliwych. Jeśli macie takie problemy to koniecznie zajrzyjcie do ich sklepu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-05-2022, 19:55
marlena90 marlena90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 420
Domyślnie

Slyszłam, że na zmiany trądzikowe fajnie działają dermokosmetyki? Stosował może ktoś z was?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 23-05-2022, 10:57
beciaa beciaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 343
Domyślnie

Fajnie dzialaja, to prawda, przetestowalam sama na sobie i udalo mi sie cere doprowadzic do fajnego stanu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 24-05-2022, 11:33
matylda91 matylda91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 324
Domyślnie

Cytat:
Napisał kiciakowa
A próbował ktoś może na trądzik dmso? Bo podobno też dobrze działa. Tutaj jest takie w płynie - https://www.izdrowiej.pl/dmso-plyn, myślę że warto spróbować

Właśnie też słyszałam że taki płyn - https://www.izdrowiej.pl/dmso-plyn można stosować tak po prostu na wacik i przecierać zmiany. Co myślicie? To skuteczne?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 24-05-2022, 14:07
marlena90 marlena90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 420
Domyślnie

Cytat:
Napisał beciaa
Fajnie dzialaja, to prawda, przetestowalam sama na sobie i udalo mi sie cere doprowadzic do fajnego stanu
A które konkretnie? Bo jest troszke tego, a wolalabym zaczac od wypróbowania czegos sprawdzonego szczerze mowiac..
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:19.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.