kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-07-2013, 13:18
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie Obozy dla dzieci

Czy korzystacie i wysyłacie dzieci na obozy 2013? Ja np. wysłałam syna na obozy sportowe, główne zajęcia to piłka nożna ale wiem że będzie też nauka gry w tenisa oraz siatkówka plażowa Moim zdaniem takie wakacje są bardzo dobrą odskocznią od głośnego miasta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-01-2014, 14:24
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

My zawsze z całą rodzinka wybieramy się na wspólne wakacje
Raczej nie zostawilibyśmy dzieciaków ponieważ normalnie byśmy się za nimi zatęsknili.
Mogę Ci polecić bardzo fajny hotel w Karpaczu - idealny właśnie na takie rodzinne wakacje. Konkretnie to miejsce : http://www.accorhotels.com/hotel-dir...el-karpacz.htm
Jest niedrogi tak więc nawet za wyjazd na tydzień większą paczką nie zapłacisz dużo.
Kiedy w tym roku Twoje dzieciaki mają wolne?
Bo moje na początku lutego Mam nadzieję, że pogoda dopisze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 31-01-2014, 18:20
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Obozy dla dzieci to świetna przygoda. Nasze pociechy mogą nawiązać nowe znajomości, świetnie spędzić czas, a rodzice mają trochę czasu dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 21-02-2014, 09:34
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Ja jeżeli będę mieć dzieci to zdecydowanie wolałabym spędzać z nimi wakacje całą rodziną. Nie zamierzam być przynudzającą matką z którą własne pociechy nie mają ochoty przebywać. Myślę, że oboje wraz z moim chłopakiem będziemy kiedyś świetnymi rodzicami. Jak na razie jednak dzieci nie ma, a my chwyciliśmy ofertę last minute do Hiszpanii. Zawsze chciałam tam pojechać no i w końcu się udało! Obowiązkowo muszę zwiedzić wszystkie sztandarowe miejsca i porobić zdjęcia, aby mieć co pokazywać znajomym !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-11-2015, 10:47
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Zdecydowanie najlepiej sprawdzają się obozy sportowe, najlepiej ukierunkowane na konkretną dyscyplinę sportową. Syn mojej koleżanki gra w Rozwoju w piłkę nożną i co roku wysyła go na obóz piłkarski - zawsze wraca z niego zadowolony i z nowymi umiejętnościami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 12-11-2015, 10:54
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

Masz rację. Sama wysyłam dziecko na piłkę nożną, bo uważam, że ten sport rozwija wszystkie grupy mięśniowe. Sprawdzam sparingi piłki nożnej na footballcode.eu i zawsze udaje mi się znaleźć coś sensownego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 15-02-2016, 12:16
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Dzieci uwielbiają jeźdzdzić na obozy i kolonie. Według mnie to najlepsze co możemy dla nich zrobić w okresie ferii czy też wakacji. Ostatnio tutaj http://www.kolonieiobozy.net/ widziałam sporo bardzo fajnych obozów na które warto zwrócić uwagę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 05-04-2016, 12:19
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Moje dziecko niedługo wybiera się na obóz judo. Trenuje już kilka lat i ma coraz lepsze efekty. Na początku średnio mu szło, ale nie poddawał się i w chwili obecnej jest najlepszy w swoim klubie. Chciałabym mu kupić nowe kimono na ten obóz, bo miałby je także na zawody, które niedługo będzie miał. Myślałam o jednym z tych http://ultrafight.pl/kimono-judo/ . Może któraś z Was zna sie na sportach walki i mogłaby mi doradzić w wyborze?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-03-2017, 12:29
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Wiem, że w tym roku nad morzem będzie zorganizowany obóz dla nastolatków (13 – 17 lat) o tematyce gier fabularnych. Dzieciaki będą musiały odgrywać role w ramach konkretnego scenariusza – poznają tło wydarzeń, sami wybiorą postać i przygotują dla niej strój, narzędzia czy broń. Zabawa polega na współpracy z innymi graczami, posługiwania się dyplomacją, umiejętnością nawiązywania sojuszy etc. Generalnie będzie to wymagało sporej dawki strategicznego myślenia. Genialna sprawa! Więcej szczegółów o takim obozie możecie zasięgnąć na stronie organizatora: http://dziuplatropicieli.pl/oboz-lar...ezy-13-17-lat/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 02-12-2017, 15:46
wiolaa7 wiolaa7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 130
Domyślnie

Uważam, że jak najbardziej warto posyłać dzieci na obozy, jakie konkretnie to już zależy od zainteresowań dzieci. Dla chłopców dobrym pomysłem będą obozy tematyczne w Gwiezdnej Akademii, zerknijcie http://gwiezdnaakademia.pl - dla fanów Gwiezdnych Wojen będą idealne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.